رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت از طرح های اشتغالزایی روستایی حمایت می کند/تقویت روستاها و توسعه اقتصادی و رونق اشتغال از رویکرد های اساسی دولت است


4 شهريور, 1399 - 22:05 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

دولت از طرح های اشتغالزایی روستایی حمایت می کند/تقویت روستاها و توسعه اقتصادی و رونق اشتغال از رویکرد های اساسی دولت است

استاندار قزوین گفت: تقویت روستاها و توسعه اقتصادی و رونق اشتغال در این مناطق از رویکردهای اساسی دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در آیین کلنگ زنی و آغاز اجرای اولین طرح پردیس تولیدی روستایی کشور در روستای شاهین تپه بخش دشتابی شهرستان بوئین زهرا افزود: امکانات زیرساختی زیادی در روستاها فراهم آمده است اما در کنار آن باید برای اشتغالزایی روستاییان برنامه و تدارک داشت که ایجاد طرح پردیس های رویستایی در همین راستاست.

استاندار قزوین با بیان اینکه دولت از طرح های اشتغالزایی روستایی حمایت می کند،افزود: تسهیلاتی که به این بخش ارایه می شود با نرخ سود ۴تا۸ درصد است که نشان از توجه ویژه دولت به اشتغالزایی در این مناطق دارد.

جمالی پور با بیان در گذشته روستاها بیشتر محصولات مورد نیاز شهرها را تهیه می کردند که این رویه متاسفانه امروز برعکس شده است،خاطرنشان کرد: نقش مولد روستاها در حوزه تولید باید احیا شود و پردیس های تولیدی روستایی می توانند به تحقق این مهم کمک کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت را گرامی داشت و گفت: باعث افتخار و سربلندی مردم قزوین است که شهیدرجایی فرزندی از این سرزمین است.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: شهید رجایی بهترین نمونه الگوی مدیریتی در کشور به شمار می رود و ما باید رهرو راه این شهید برجسته انقلاب اسلامی باشیم.

وی همچنین ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را تسلیت گفت و افزود: ماه محرم فرصت مناسبی برای خودسازی و اصلاح منش ها و رفتارها و توجه بیشتر به ارزش هایی است که ائمه اطهار (ع) مروج آنها بودند.