رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تکریم و تجلیل از خیران نیک اندیش باید مورد توجه جدی مدیران و مسوولان قرار بگیرد


4 شهريور, 1399 - 22:15 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

تکریم و تجلیل از خیران نیک اندیش باید مورد توجه جدی مدیران و مسوولان قرار بگیرد

استاندار قزوین گفت: تکریم و تجلیل از خیران نیک اندیش که بازوی دولت در ارایه خدمت به جامعه هستند باید مورد توجه جدی مدیران و مسوولان قرار بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در آیین افتتاح ۲ طرح آموزشی خیرساز در شهر دانسفهان مرکز بخش رامند بوئین زهرا که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام شد،افزود: خیران با وقف مال خود و اختصاص ثروتشان به امور عام المنفعه به جامعه خدمت می کنند که این کار ارزشمند آنها نزد خداوند دارای پاداش دنیوی و اخروی است.

استاندار قزوین گفت: بخش درمان و آموزش بهترین مکان و ظرفیت برای حضور و مشارکت خیران است که خوشبختانه این قشر در این حوزه ها ورود خوبی داشته اند که این روند و حرکت خداپسندانه باید تقویت شود.

وی خاطرنشان کرد: همان گونه که درهای استان به روی سرمایه گذاران برای فعالیت باز و فراخ است این مساله برای خیران نیز صدق می کند و به عنوان نماینده دولت آمادگی هرنوع همکاری و مشارکت را با خیران داریم.

استاندار قزوین در ادامه یاد و خاطر شهیدان رجایی و هفته دولت را گرامی داشت و افزود: مدیران باید رهرو راه شهیدان به ویژه شهید رجایی و باهنر که الگوهای مدیریتی جامعه ما هستند، باشند.

وی با بیان اینکه باید پذیرفت خدمت رسانی از سوی مدیران در شرایط تحریم و تنگناهای اقتصادی سخت است،خاطرنشان کرد: در شرایط دشوار امروز و در حالی که دشمن از همه توان خود برای نبرد در جنگ اقتصادی علیه کشور ما بهره می برد، مدیران مانند رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس باید مجاهدت گونه کار و خدمت کنند.