رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرمایه گذاران سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند


5 شهريور, 1399 - 20:19 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

سرمایه گذاران سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

استاندار قزوین با بیان اینکه امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد و باید به سرمایه گذاران امید داده و از آن‌ها حمایت شود، اظهار داشت: سرمایه گذاران در شرایط تحریم سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در سفر یکروزه به شهرستان اوج به مناسبت هفته دولت افزود: مهمترین سرمایه اجتماعی کشور مردم هستند  و اگر تلاش ما را در رفع مشکلات جامعه ببینند انگیزه و اعتماد مدیران برای خدمت گذاری بیشتر افزایش می یابد.
وی اظهار داشت: در استان یک شعار وجود دارد و آن خدمت گذاری و پاسخگویی به مردم است و براساس آن باید به مطالباتشان رسیدگی شود.
جمالی پور با بیان اینکه امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد و  باید به سرمایه گذاران امید داده و از آن‌ها حمایت شود، اظهار داشت: سرمایه گذاران در شرایط تحریم سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.
وی راه برون رفت از این مشکلات را تقویت اتحاد، انسجام و همدلی مسوولان  عنوان کرد و افزود: در این شرایط همه نیروها باید به هم کمک کرده و دست هم را بگیریم.
جمالی پور با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات بسیاری به جامعه ارائه کرده است ، گفت: با توجه به تحریم های دشمنان امروز برنامه کشور مدیریت اقتصادی بدون متکی به نفت است.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: در شرایط کنونی فشارهای خارجی بسیار روی دولت است و فروش نفت ایران نیز در پایین ترین حد خود قرار دارد.
وی افزود: باید شرایطی ایجاد کنیم تا سرمایه‌گذار در استان قزوین ماندگار شود زیرا روند طولانی انجام کارهای سرمایه‌گذاران موجب سرخوردگی آنها می‌شود.
جمالی پور اضافه کرد: نمی‌ شود تنها با سردادن شعار و بدون جذب سرمایه گذاری در اقتصاد اشتغال ایجاد کرد.