رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هفته دولت متعلق به همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی است


5 شهريور, 1399 - 21:21 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

هفته دولت متعلق به همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی است

استاندار قزوین گفت:هفته دولت متعلق به همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی بوده و باید جهت احیاء و شکوفایی استان قزوین تلاش کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در سفر یکروز خود به شهرستان آوج به مناسبت هفته دولت در دیدار با امام جمعه این شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم افزود: دولتمردان باید با الگو گرفتن از شهیدان رجایی و باهنر ، متوجه مسوولیت سنگین خود باشند و با پرهیز از ورود به حاشیه ها، به وظایف اصلی خود بپردازند و بهبود وضع معیشت مردم و رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری را در دستور کار خود قرار دهند. 
وی اظهار داشت: هفته دولت متعلق به همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی بوده و باید جهت احیاء و شکوفایی استان قزوین تلاش کنیم.
جمالی پور افزود: شخصیت‌های تاریخ ساز چه در زمان حیات و چه پس از مرگ همواره زنده اند و بی تردید الگو و سرمشق برای دیگران بشمار می‌روند.
نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: امروز بسیاری از مشکلات با همسویی و همدلی مسوولان قابل حل است.
وی بابیان اینکه امروز در شرایط جنگ اقتصادهستیم و باید کنار هم قرار بگیریم افزود : بعد از انقلاب اسلامی اقدامات ارزشمندی صورت گرفته هر چند از سرمایه های کشور به خوبی استفاده نکردیم و با دعواهای سیاسی دستاوردهای انقلاب را به خوبی به مردم گزارش ندادیم و موجب یاس و ناامیدی در جامعه شدیم.
جمالی پور یادآورشد : سرمایه های اصلی این نظام مردم هستند و در برابر مردمی که دلاورانه تا پای جان برای حفظ انقلاب خود ایستادگی کردند بی وقفه کار کردن کمترین پاسداشت محسوب می‌شود.
وی در ادامه از همکاری خوب رسانه های استان قزوین در انعکاس فعالیت ها دولت تقدیر و تشکر کرد و گفت : رسانه های این استان واقع بین بوده و بدنبال معرفی اقدامات صورت گرفته هستند.
امام جمعه شهرستان آوج نیز در این دیدار تقارن ماه محرم با ایام الله هفته دولت را  فرصتی مناسب برای خدمت رسانی به مردم دانست.
حجت الاسلام سید ضیاالدین هاشمی افزود: زندگی شهیدان رجایی و باهنر سراپا درسی برای دولتمردان است و یکی از شاخصه‌های مهم آنان ساده زیستی، دوری از تجملات و عدم وابستگی مادی بود.
وی مهمترین مشکل منطقه را بیکاری و اشتغال جوانان اعلام و تصریح کرد: مردم باید بدانند که مسوولین نسبت به مشکلات آنها بی تفاوت نیستند، رصد کرده و به دنبال رفع آن هستند.
وی باتاکید بر اینکه مردم از شعارهای بی پشتوانه خسته شده اند، یادآورشد: مدیران همه توان و تلاش خود را برای کاهش آلام مردم به کار گیرند تا رضایت عمومی حاصل شود.
شهرستان آوج به مرکزیت آوج دارای ۲ بخش مرکزی و آبگرم است و در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد