رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خدمات دولت و نظام باید در مناسبت‌های مختلف به مردم گفته شود/ تحریم‌های دشمنان موجب پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف شد


6 شهريور, 1399 - 16:36 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

خدمات دولت و نظام باید در مناسبت‌های مختلف به مردم گفته شود/ تحریم‌های دشمنان موجب پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف شد

استاندار قزوین با بیان اینکه اقدامات و پیشرفت‌های کشور حاصل تحریم‌ها است، گفت: امروز در عرصه‌های علمی، فناوری و بیوتکنولوژی در ردیف کشورهای برتر جهان قرار داریم و در حوزه موشکی و صنعتی دارای جایگاه ویژه هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد امینی امام جمعه شهرستان آبیک، اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در طول ۴۰ سال گذشته به هیچ عنوان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست به عنوان مثال ۴۵ کیلومتر آزادراه قبل از پیروزی انقلاب در کشور احداث شده بود که امروز به ۱۰ هزار کیلومتر رسیده است.

 وی با بیان اینکه مهندسان ایرانی امروز طرح‌های بزرگی را اجرا می‌کنند، تاکید کرد: قبل از انقلاب بسیاری از طرح‌ها توسط بیگانگان انجام می‌شد اما امروز مهندسان ایرانی در تراز جهانی قرار گرفته و پیشرفت‌های علمی و فنی بزرگی را رقم می‌زنند.

 جمالی پور با تاکید بر تشریح این دستاوردها در مناسبت‌های مختلف، گفت: خدمات دولت و نظام باید در مناسبت‌های مختلف به مردم گفته شود تا کارهای صورت گرفته مورد قضاوت صحیح شهروندان قرار گیرد.

 استاندار قزوین حفظ وحدت و انسجام را مایه پیروزی دانست و ادامه داد: باید بدانیم که تنها در سایه وحدت و همدلی و تقویت یکدیگر می‌توان به موفقیت دست یافت و در عین حال نیز مردم را به آینده امیدوار ساخت.

 جمالی پور اتحاد، همبستگی و انسجام دستگاه‌ها را عامل موفقیت در استان دانست و افزود: خوشبختانه در کنار وحدت و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی، رسانه‌های استانی نیز همراه و همگام بوده و نقش خود را به خوبی برای توسعه و ارتقای استان به کار گرفته اند.

 وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان آبیک، اظهار داشت: این شهرستان از جایگاه صنعتی و کشاورزی مناسبی برخوردار بوده و اهمیت بالایی برای ما دارد تا جاییکه پروژه آبرسانی آن علیرغم شرایط اقتصادی و تحریمی به عنوان یک پروژه مهم در حال انجام است.

این مسوول گفت: طی چند روز گذشته نیز ۷۰ میلیارد تومان به این طرح تخصیص داده شد تا آهنگ اجرای طرح از شتاب بیشتری برخوردار شود.