رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین به مناسبت عاشورای حسینی پیام تسلیتی صادر کرد


9 شهريور, 1399 - 23:16 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین به مناسبت عاشورای حسینی پیام تسلیتی صادر کرد

استاندار قزوین گفت: فرهنگ عاشورا، فرهنگی غنی، حماسه آفرین، زنده و پویا برای مقاطع مختلف زندگی بشری است و در بحران‌های اجتماعی بسیار راه گشا خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به مناسبت فرا رسیدن عاشورای حسینی،هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین پیام تسلیتی صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
 یارب الحسین بحق الحسین اشف صدرَ الحسین بظهور الحجة
السلام علی اِبن سِدرَه المُنتهی... السلام علی ابن زمزم و الصّفا... السلام علی المرمّل بالدّما...  السلام علی خامس اصحاب کسا...
▪️کربلا دانشگاه عشق است و دلدادگی، که حسین علیه السلام معلم آن است و همه انسان‌های آزاده جهان جویندگان درس ایمان، ایثار، عزت و آزادگی.
▪️ندای هل من ناصر ینصرنی حضرت سیدالشهدا علیه السلام همچنان در گوش تاریخ طنین انداز است و آزادگان جهان به آن لبیک می گویند.امروز ملت‌ها با الهام از آموزه‌های عاشورایی برای رهایی از سلطه ظالمان و رسیدن به عزت و استقلال حقیقی گام بر می‌دارند.
▪️فرهنگ عاشورا فرهنگ غنی حماسه آفرین و زنده و پویا برای مقاطع مختلف زندگی بشری است که در بحران های اجتماعی و فرهنگی راه گشاست.
▪️در مجالس عزاداری محرم امسال ارادتمندان آستان حسینی با عنایت ویژه به حفظ سلامت و بهداشت جامعه و رعایت موازین بهداشتی تاکید شده از سوی ستادهای ملی و استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، ارادت و محبت حسینی را به نمایش گذارده اند.
 ▪️اینجانب ضمن تقدیر از شهروندان اصیل، ولایتمدار و حسینی استان قزوین فرا رسیدن سالروز مصیبت جانکاه شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و ۷۲ تن از یاران با وفایش را به ساحت مولا و سرورمان آقا حجت ابن الحسن امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف،رهبر معظم انقلاب مدّظله العالی و هم استانی های عزیز و سوگوار تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
 
ان‌شاءالله با معرفت حسینی همه ما مأجور باشیم.
               
                 هدایت الله جمالی پور 
                     استاندار قزوین 
                     ۸ شهریور ۱۳۹۹