رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عزاداران حسینی قانونمندی و ولایت پذیری را عملا ثابت کردند


9 شهريور, 1399 - 23:34 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین:

عزاداران حسینی قانونمندی و ولایت پذیری را عملا ثابت کردند

معاون سیاسی استاندار قزوین اشاره به قانونمندی تمام هیات های مذهبی، جوانان حسینی و مداحان اهل بیت(ع) گفت: عزاداران حسینی قانونمندی و ولایت پذیری را عملا ثابت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین  ضمن تسلیت عاشورای حسینی بیان کرد: ایام محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش در شرایط کرونایی و تحت الشعاع آن، یک سال متفاوت و ویژه را تجربه کرد.

وی گفت: اگر چه این ویروس مرموز و خطرناک شرایط سختی را بر جهان و بالطبع در کشور ما حاکم کرده اما رنگ و بوی محرم در تمام نقاط استان جلوه ای خاص به ایام محرم امسال بخشید و همزمان با سراسر کشور، ندای لبیک یا حسین در تمام کوی و برزن شهر ها و روستاهای استان طنین انداز شد.

حبیبی اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه کرونایی فضای شهرها و روستاهای استان یکپارچه در عزای سیدلشهدا و یاران با وفایش سیاه پوش بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین عنوان کرد: عزاداران حسینی به ویژه جوانان پرشور و هیات های مذهبی و مداحان اهل بیت(ع) در مراعات پروتکل های بهداشتی، توجه به سلامت مردم را در اولویت فعالیت های خود قرار دادند که بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: عزاداران و جوانان حسینی چنان به رویکردها و سیاست های ستاد کرونا پایبند بودند که حتی یک مورد دسته روی در سطح استان وجود نداشت و در واقع شور و شعور حسینی را به خوبی به نمایش گذاشتند.

حبیبی تصریح کرد: لازم می دانم از تمام هم استانی های عزادار به ویژه جوانان و هیات های مذهبی و مداحان استان که در این شرایط ویژه پیام واقعه کربلا و فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را زنده نگه داشتند و در عین حال به دلیل شرایط خاص کرونایی، به مصوبات ستاد ملی کرونا پایبند بودند تشکر و قدردانی داشته باشم.