رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن


25 شهريور, 1399 - 13:02 -- روابط عمومی2
در دیدار استاندار قزوین با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛

ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن

در دیدار با جمالی پور استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن و رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان قزوین تاکید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با جمالی پور استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت، پرداخت.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شب گذشته ۲۴ شهریور با استاندار قزوین ‌و مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. 
موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد، شامل احداث و آسفالت راه های روستایی استان، تسریع  در احداث راه اصلی قزوین-الموت-تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین- الموت-کلاچای در استان گیلان، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله ارداق،معلم کلایه، رازمیان، نرجه، شال، ضیاء آباد و سگزآباد، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن، رسیدگی به جاده های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان بود.
همچنین، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان، تسریع در پروژه های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود.
 معاونان وزیر؛ مهران کفاش معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند.
لطف الله سیاهکلی نماینده قزوین، آبیک، البرز، فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز، روح الله عباسپور نماینده بویین‌زهرا و آوج، رجب رحمانی نماینده تاکستان نیز به عنوان نمایندگان استان در نشست ساختمان دادمان حضور داشتند و مطالبات مردم شریف حوزه های انتخابیه خود را مطرح نمودند.