رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کمک به رونق تولید اولویت اساسی دولت است


27 شهريور, 1399 - 14:16 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

کمک به رونق تولید اولویت اساسی دولت است

استاندار قزوین با تاکید برگره گشایی و تسریع در روند حل مشکلات فعالان اقتصادی در سال جهش تولید در این استان ، گفت: کمک به رونق تولید اولویت اساسی دولت است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی واقع در شهر صنعتی البرز افزود: در عرصه رونق تولید و اشتغال در استان قزوین می‌توانیم با همت بخش خصوصی و حمایت‌های دولت شاهد رشد بیشتری باشیم.

وی بیان اینکه ایجاد اشتغال برای جوانان از اولویت‌های استان قزوین است، اظهار داشت: عزم و اراده جهت مرتفع نمودن مشکلات واحدهای تولیدی در میان مجموعه مدیران این استان وجود دارد و همه درصدد کمک و مساعدت به این واحدها هستند.

جمالی پور با اشاره به اینکه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال  بصورت هفتگی در استان انجام می‌شود  تصریح کرد: مواردی که در بازدیدها مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مطرح می‌شود به جد پیگیری شده و تاکنون بخشی از مشکلات صنایع را حل کرده‌ایم.

این مسوول بیشترین مشکلات مطرح شده تولیدکنندگان در اعتبارات بانکی دانست و افزود: سرمایه در گردش، خدمات زیربنایی، مسائل بیمه و مالیات از مهمترین دغدغه‌های تولیدکنندگان استان قزوین است.

نماینده عالی دولت در استان قزوین گفت: دولت تدبیر و امید در حمایت از تولید داخلی عزم جدی دارد و در راستای حمایت از واحدهای تولیدی از طریق امور مالیاتی و بانک‌های استان طرح‌های حمایتی در دستور کار قرار داده است تا این واحدهای  تولیدی و صنعتی بتوانند به حیات خود ادامه دهند.

 

استاندار قزوین در ادامه از دو شرکت ایران زاک تولید کننده انواع آدامس و شکلات و شرکت پلاتین ایران تولید کننده انواع باطری با اشتغالزایی ۱۰۰ واقع در شهر صنعتی البرز  بازدید و از نزدیک با خط تولید واحدهای یادشده و محصولات تولیدی آنها آشنا و در جریان نحوه تولید این واحدها قرار گرفت.

همچنین در ادامه عملیات احداث طرح توسعه سالن تولید شرکت ایران زاک تولید کننده  انواع  محصولات (آدامس و شکلات ) با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان با زیر بنای  ۲ هزار و ۴۰۰  متر مربع با سرمایه گذاری حدود ۷۰۰ میلیارد ریال و جذب نیروی انسانی حدود ۷۰ نفر  آغاز و تا  ۶ ماه آینده این طرح  راه اندازی خواهد شد.