رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین هر چه سریع تر عملیاتی شود


20 مهر, 1399 - 20:38 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین هر چه سریع تر عملیاتی شود

استاندار قزوین گفت: ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین باید با انجام مراحل قانونی باقی مانده و برگزاری مزایده واگذاری زمین به بخش خصوصی متقاضی هرچه سریع تر آغاز شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در نشست بررسی مشکلات ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین که با محوریت گردشگری درمانی دنبال می شود، افزود: باید هر چه زودتر اراضی در نظرگرفته شده برای اجرای این طرح که مربوط به دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است از طریق برگزاری مزایده به بخش خصوص متقاضی واگذار شود.

وی با بیان اینکه قزوین از ظرفیت بالایی برای گردشگری درمانی برخوردار است،افزود: ساخت این بیمارستان می تواند موجب استفاده از این ظرفیت ها و بالفعل کردن آنها شود و به گردشگری و بخش درمان استان تحول زیادی ببخشد.

استاندار قزوین با اشاره به ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی دولتی در قزوین،گفت: احداث بیمارستان هزار تختخوابی از سوی بخش خصوصی می تواند نیازمندی های استان به تخت های بیمارستانی را مرتفع کند و ظرفیت ها و امکانات درمانی قزوین را توسعه ببخشد.

جمالی پور خاطرنشان کرد: احداث این طرح بزرگ گردشگری درمانی باید با جدیت دستگاه ها پیگیری و  نباید بیش از این معطل باقی بماند.