رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید حمایت از تولید داخلی است


23 مهر, 1399 - 14:42 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید حمایت از تولید داخلی است

استاندار قزوین، حمایت از کارآفرینی و رونق تولید را در استان امر ضروری دانست و گفت: تحقق شعار سال نیازمند حمایت همه جانبه مردم، دولت و همه بخش‌های حاکمیتی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در حاشیه بازدید از چند واحد صنعتی در شهرستان آبیک، اظهار داشت: اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید حمایت از تولید داخلی است.
وی اظهار داشت: امروز در شرایطی هستیم که باید در مدیریت‌های خود تجدید نظر کرده و با تلاش بیشتر بر مشکلات غلبه کنیم.
جمالی پور با تاکید بر ضرورت جلب مشارکت فعالانه مردم و بخش خصوصی برای توسعه اشتغال، بهبود اقتصاد و رونق کارآفرینی، تصریح کرد: باید زمینه بهره مندی از ظرفیت‌های استان در مسیر رونق اقتصادی و اشتغالزایی فراهم شود.
نماینده عالی دولت در استان قزوین اضافه کرد: هرچند بیماری کرونا در جهان گسترش پیدا کرده، اما نباید از تولید و رونق اقتصادی غافل شویم.
وی با بیان اینکه رونق تولید موجب قدرت اقتصادی می‌شود، خاطرنشان کرد: نیاز اساسی کشور افزایش تولید است و باید از فرصت تحریم‌ها برای خودکفایی در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.
جمالی پور با اشاره به راه اندازی چندین خط تولید مواد بهداشتی در استان برای مقابله با کرونا، افزود: عزم صنعتگران در ایجاد خطوط تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده برای مقابله با بیماری کرونا ستودنی است.

 

وی با بیان اینکه تشدید تحریم‌های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا از موانع توسعه اقتصادی کشور محسوب می‌شود، افزود:  عبور از محدودیت‌های ناشی از تشدید تحریم‌ها و شرایط ناشی از شیوع کرونا با تلاش بیشتر و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها امکان‌پذیر است و ما با تمام توان از واحدهای صنعتی و تولیدی استان جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال حمایت خواهیم کرد.
جمالی پور تصریح کرد: رونق تولید در کشور موجب عرضه بیشتر کالاهای داخلی و در نتیجه متعادل شدن قیمت‌ها و کاهش فشار اقتصادی بر مردم خواهد شد.  
شهرستان آبیک با وسعتی بالغ بر یک هزار و ۵۳۴ کیلومترمربع در ۵۰ کیلومتری شرق شهر قزوین و در ۹۰ کیلومتری غرب تهران قرار دارد.