رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین از چند واحد صنعتی آبیک بازدید کرد


23 مهر, 1399 - 14:45 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین از چند واحد صنعتی آبیک بازدید کرد

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه روز چهارشنبه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان آبیک بازدید کرده و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار قزوین در جریان بازدید از این واحدهای صنعتی گفت: با توجه به فشار حداکثری ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تاثیر آن بر فعالیت برخی واحدهای صنعتی و تولیدی، رفع مشکلات واحدهای مشکل دار این استان در راستای بهبود و تثبیت تولید و اشتغال ضروری است.
هدایت الله جمالی پور افزود: واحدهای صنعتی و تولیدی ما توانسته‌اند با تلاش شبانه روزی و ایجاد تحول کمی و کیفی در عرصه تولید، موجب خودکفایی اقتصادی شوند.
وی اظهار داشت: هدف ما از این بازدیدها شناسایی نقاط ضعف و قوت واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید در واحدها است.
این مسوول از فعالان صنعتی استان خواست، زمینه بهره مندی از ظرفیت‌های استان در جهت رونق اقتصادی را فراهم کنند

استاندار قزوین و هیات همراه در این بازدیدها از یک شرکت تولید کننده انواع ظروف پلی اتیلن، تیوب بسته بندی، درپوش و سرپوش پلاستیکی با اشتغالزایی ۱۷۰ نفر بازدید کرد.
همچنین در ادامه از یک شرکت تولید کننده محصولات شوینده و بهداشتی با اشتغالزایی ۶۷ نفر و شرکت شیمی و پتروشیمی ایران تولید کننده انواع شوینده‌ها و مواد اولیه با اشتغالزایی ۱۴۳ نفر بازدید به عمل آورد.
مدیران  این شرکت‌ها نیز در جریان بازدید استاندار قزوین به بیان ظرفیت‌ها، مسایل و مشکلات واحد تولیدی خود پرداخته و برای حل آنها دستورهای لازم را دریافت کردند.
استان قزوین ۱۶ شهرک و ناحیه صنعتی و چهار هزار واحد تولیدی دارد.