رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آرامش جهان وابسته به شهید سلیمانی بود/سپاه، مرد میدان مبارزه با کرونا


23 مهر, 1399 - 14:58 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان:

آرامش جهان وابسته به شهید سلیمانی بود/سپاه، مرد میدان مبارزه با کرونا

حبیبی معاون سیاسی استاندار گفت: بعد شهادت سردار سلیمانی دنیا یک روز خوش به خودش ندیده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون امنیتی سیاسی استاندار قزوین در مراسم آغازین سومین مرحله از نهضت رزمایش کمک مومنانه که صبح امروز در محوطه امام زاده حسین(ع) برگزار گردید اظهار کرد: شرایط سختی در دنیا حاکم شده و واقعا مانند بلایی است که بر جوامع بشری نازل شده، گویا که بعد شهادت سردار سلیمانی دنیا یک روز خوش به خودش ندیده است.

وی ادامه داد: باید به خودمان بیایم، شاید در یک آزمون بزرگ قرار گرفته ایم که باید از آن عبرت بگیریم و به خودمان بیایم و امیدواریم به برکت دعای بزرگان و علما هر چه زودتر این مشکلات رفع شود.

حبیبی تصریح کرد: سپاه یک نیروی انقلابی در خدمت انقلاب اسلامی و کشور است که در همه عرصه ها پیشگام و پیشتاز بوده، به ویژه در بحث کرونا چه در زمان ضدعفونی کردن شهرها و چه پس از فرمان رهبر معظم انقلاب به مواسات و کمک مومنانه جامه عمل پوشاندند.

این مسئول تبیین کرد: کرونا اقتصاد دنیا را به هم ریخته و اقتصاد کشور را فلج کرده است که جز با همکاری و همراهی نمی شود بر آن فائق آمد.

معاون امنیتی سیاسی استاندار قزوین اضافه کرد: خیلی ها بر اثر این ویروس آسیب دیدند و شغل خود را از دست دادند با این حال افراد زیادی تلاش می کنند که این مشکلات با کمترین اثر رفع شوند.

وی در ادامه با تقدیر از کادر درمان اذعان کرد: کادر درمان با تمام توان در میدان مبارزه با ویروس کرونا ایستاده اند و ما از آنها کمال تشکر را داریم، در عین حال سپاه استان در این زمینه هم ورود داشت و کادر درمان سپاه بیش از 5 ماه با حضور در مراکز درمانی به ارائه خدمت پرداختند.

حبیبی در خاتمه گفت: امیدواریم هر چه زودتر ویروس کرونا از جهان رخت بربندد و به روال عادی زندگی برگردیم