رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تشییع شهید شیری در شهر اقبالیه برگزار خواهد شد


23 مهر, 1399 - 15:03 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین:

تشییع شهید شیری در شهر اقبالیه برگزار خواهد شد

حبیبی گفت: تشییع فقط در شهر اقبالیه انجام می شود اما مراسمات ویژه بزرگداشت در سطح شهر قزوین و اقبالیه برگزار شده و این مراسم با حضور مردم و با رعایت کامل شرایط کرونایی برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با اشاره به بازگشت افتخارآفرین پیکر شهید زکریا شیری بیان کرد: استان قزوین ظرف روزهای آینده میزبان یکی از شهدای معزز مدافع حرم خواهد بود. لذا ستاد استقبال از شهید و برنامه ریزی بزرگداشت شهید فعال شده و فردا ساعت هشت صبح نشستی در حوزه سیاسی و امنیتی با حضور دستگاه های متولی تشکیل خواهد شد.

وی گفت: برنامه ریزی ها از قبل انجام شده و هم در شهر قزوین و هم در شهر اقبالیه برنامه های ویژه جهت بزرگداشت ورود این شهید عزیز انجام خواهد شد.

حبیبی اظهار کرد: با حضور این شهید بزرگوار، رنگ و بوی شهر تغییر کرده و معطر به عطر این شهید بزرگوار خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین عنوان کرد: شرایط اجتماعات تحت الشعاع بیماری کروناست اما با توجه به بحث کرونا، فضا و سیمای شهری ویژه استقبال از این شهید معزز خواهد شد.

وی افزود: روز شنبه ۲۶ مهرماه تشییع پیکر شهید شیری فقط در شهر اقبالیه انجام می شود اما مراسمات ویژه بزرگداشت در سطح شهر قزوین و اقبالیه برگزار خواهد شد و این مراسم با حضور مردم و با رعایت کامل شرایط کرونایی برگزار خواهد شد.