رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان در بخش خرمدشت برگزار گردید.


30 مهر, 1399 - 23:52 -- روابط عمومی فرم...
با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان در بخش خرمدشت برگزار گردید.

‍ ‍ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان در بخش خرمدشت برگزار گردید. جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان به ریاست طاهری فرماندار و با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، بخشداران ، شهرداران ، روسای ادارات و سایر اعضا در بخش خرمدشت واقع در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ ‍ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان در بخش خرمدشت برگزار گردید.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان به ریاست طاهری فرماندار و با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، بخشداران ، شهرداران ، روسای ادارات و سایر اعضا در بخش خرمدشت واقع در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه موسوی بخشدار خرمدشت گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در این حوزه در بخش خرمدشت را ارائه نمود.

طاهری فرماندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان در این جلسه با بیان اینکه بخش خرمدشت دارای ظرفیت های بسیار خوبی می باشد گفت : بخش خرمدشت از ظرفیت های خوب کشاورزی ، صنعتی و... برخوردار است که به دنبال آن دارای آسیب هایی هم است که بطور ویژه باید در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قرار گیرد.

وی به آسیب های حضور کارگران فصلی در این بخش اشاره کرد و بیان نمود : به دلیل وسعت کشاورزی بخش خرمدشت و بالا بودن آمار باغات انگور و گوجه تولیدی زیاد و سایر تولیدات کشاورزی کارگران غیر بومی در این بخش حضور پیدا میکنند که خود در افزایش آسیب های اجتماعی به ویژه مواد مخدر تاثیرگذارند که قبلا نیز در زمینه نحوه کار و فعالیت این افراد نشست هایی برگزار و راهکارهایی ارائه شده است