رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زمین‌های بالای آزادراه قزوین-زنجان به ساخت مسکن ایثارگری اختصاص یابد


21 آبان, 1399 - 09:32 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

زمین‌های بالای آزادراه قزوین-زنجان به ساخت مسکن ایثارگری اختصاص یابد

معاون عمرانی استاندار قزوین با ذکر اینکه بیشتر خانواده‌های شاهد و ایثارگر متقاضی دریافت مسکن در شهر قزوین زندگی می‌کنند،تاکید کرد:زمین‌های بالای آزادراه قزوین-زنجان به ساخت مسکن ایثارگری اختصاص یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد در جلسه امضای تفاهم‌نامه تامین زمین برای ساخت مسکن ایثارگران و خانواده شهدای استان قزوین که عصر امروز در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد،  گفت: در شهر قزوین به دلیل محدودیت‌ زمین با مشکل برای ساخت مسکن برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر روبه‌رو هستیم و چاره‌ای نداریم جز اینکه از ظرفیت زمین‌های دولتی بالای آزادراه قزوین-زنجان برای ساخت مسکن استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به اختصاص این زمین‌های برای ساخت مسکن ایثارگری مستلزم مجوز شورای عالی شهرسازی و معماری است، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ملاقاتی را با وزیر راه و شهرسازی داشته باشد تا ترتیب تغییر کاربری و اختصاص این زمین‌ها برای ساخت مسکن ایثارگران و خانواده‌های شهدا داده شود.

وی ادامه داد: اگر از ظرفیت‌های بالای آزادراه برای ساخت مسکن ایثارگران و خانواده‌های شاهد استفاده کنیم، این واحدهای مسکونی ارزش افزوده بیشتری برای این خانواده‌ها ایجاد خواهد کرد.