رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیروزی بر کرونا با امکانات دولتی محال است


21 آبان, 1399 - 16:16 -- روابط عمومی2
جانشین و سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان قزوین:

پیروزی بر کرونا با امکانات دولتی محال است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت:‌ پیروزی بر کرونا فقط با اتکا به امکانات دولتی امری محال است و سازمان‌های مردم‌نهاد استان قزوین باید برای مقابله با کرونا وارد عمل شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی با بیان اینکه مبارزه با ویروس منحوس کرونا هر روز پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌شود اظهار داشت: پیروزی بر کرونا فقط با اتکا به نیروهای دولتی امری محال است و سازمان‌های مردم‌نهاد استان قزوین باید برای مقابله با کرونا وارد عمل شوند.

وی اضافه کرد: در همین راستا چند جلسه با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های مردمی داشتیم و از آنها خواهش کردیم که برای مقابله با کرونا وارد میدان شوند و میدان‌داری کنند.

ستاد مقابله با کرونای استان قزوین هم در حد امکان تجهیزات و امکاناتی که در استان وجود دارد را در اختیار این سمن‌ها قرار می‌دهد.

حبیبی با اشاره به نیاز مبرم استان قزوین به امکاناتی از قبیل کپسول اکسیژن برای درمان بیماران کرونایی ادامه داد: توقع ما از خیران این است که به ما در تهیه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و تجهیزات مبارزه با کرونا کمک کنند چون شرایط استان قزوین در حوزه کرونا اضطراری است و هر کس هر امکاناتی در اختیار دارد را باید برای مقابله با کرونا به‌کار بگیرد.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با دعوت از حوزه علمیه و بسیج طلاب برای مشارکت در امر مبارزه با بیماری کووید-19 گفت: در جلساتی که با مسئولان گروه‌های جهادی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی داشتیم، قرار شده این گروه‌ها به محوریت سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان مبارزه با کرونا شوند.