رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهرستان تاکستان در وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت ها از شنبه اعمال خواهد شد


1 آذر, 1399 - 18:36 -- روابط عمومی فرم...
رضا طاهری فرماندار تاکستان:

شهرستان تاکستان در وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت ها از شنبه اعمال خواهد شد

‍ به منظور اجرای دستورالعمل طرح جامع مدیریت ،هوشمند محدودیت متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرستان و وظایف دستگاه های مسئول جلسه ای به ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور جعفر زادگان معاون سیاسی و بخشداران ، شهرداران و سایر اعضای عضو ستاد در فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ شهرستان تاکستان در  وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت ها از شنبه اعمال خواهد شد

به منظور اجرای دستورالعمل طرح جامع مدیریت ،هوشمند محدودیت متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرستان و وظایف دستگاه های مسئول جلسه ای  به ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور جعفر زادگان معاون سیاسی و بخشداران ، شهرداران و سایر اعضای عضو ستاد در فرمانداری تشکیل شد.

طاهری فرماندار اعلام نمود  : طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان و استانداری وضعیت شهرستان در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار گرفته که ملاک تعیین وضعیت های سه گانه شهرها (زرد، نارنجی ، قرمز) میزان بستری تست pcr مثبت به ازاء یکصد هزار نفر می باشد.

وی اظهار داشت : طبق دستورالعمل ابلاغی دوشنبه های هر هفته با در نظر گرفتن شاخص های تعیین شده در طرح جامع وضعیت دقیق شهرستانها اعلام و بر همین اساس محدودیت ها اعمال خواهد شد.

رئیس ستاد کرونای شهرستان ادامه داد : به جز مشاغل سطح یک، بقیه مشاغل اجازه فعالیت نخواهند داشت و حدود ۲۲ ردیف مشاغل سطح یک داریم که نیازمندی های اولیه مردم را تامین خواهند کرد تا مشکلی در رفع روزمرگی های مردم ایجاد نشود و تمامی واحدهای تجاری بازرگانی و خدماتی مشاغل گروه های ۲ و ۳ و ۴ به مدت ۲ هفته به طور کامل تعطیل میباشند که با تغییر شرایط و تشخیص وزارت بهداشت این وضعیت  قابل تغییر است.

طاهری با بیان اینکه تردد در جاده ها بدون ورود به شهرهای نارنجی و قرمز بلامانع است گفت : ورود کلیه خودروهای با پلاک غیر بومی به داخل شهر ممنوع و همچنین خروج خودرهای با پلاک های بومی نیز ممنوع خواهد بود که در صورت تردد مشمول جریمه خواهند شد.