رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با طاهری فرماندار تاکستان


22 دى, 1399 - 20:47 -- روابط عمومی فرم...

دیدار مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با طاهری فرماندار تاکستان

‍ دیدار مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با فرماندار تاکستان لطف‌الله مسعودی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان قزوین به همراه معاونین خود و موسوی مدیر پخش فرآورده های نفتی شهرستان با حضور در فرمانداری تاکستان با طاهری فرماندار دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ دیدار مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با فرماندار تاکستان

لطف‌الله مسعودی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان قزوین به همراه معاونین خود و موسوی مدیر پخش فرآورده های نفتی شهرستان با حضور در فرمانداری تاکستان با طاهری فرماندار دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست طاهری فرماندار تاکستان ضمن خوشامدگویی و با اشاره بر اهمیت و حساسیت مدیریت توزیع و مصرف سوخت بیان نمود :  عملکرد ارائه‌ شده از سوی مجموعه عوامل شرکت نفت شهرستان با توجه به مسائل و مباحثی نظیر نظارت بر جایگاه‌ها و ارائه خدمات و توزیع سوخت بنزین و گازوئیل مثبت بوده و از تلاش‌های آن‌ها در این زمینه تقدیر و تشکر‌ می‌نماییم.

وی ادامه داد : باتوجه به این‌که تاکستان قطب کشاورزی در استان و کشور می باشد و با وجود سی هزار هکتار باغ انگور در شهرستان در ماه‌های فروردین ، اردیبهشت و همچنین شهریورماه به دلیل انجام کارهای کشاورزی و برداشت محصول  در تامین سوخت مورد نیاز خود به ویژه گاز مایع  با مشکلاتی روبرو می شوند که از شرکت نفت انتظار داریم  این مشکل را به‌صورت ریشه‌ای حل نمایند.

 وی با بیان این‌که دوازده جایگاه سوخت در سطح شهرستان وجود دارد اظهار داشت:جایگاه داخل شهر تاکستان دچار حریق گردیده و با وجود یک جایگاه در کمربندی تاکستان که این جایگاه نیز پاسخ‌گوی نیاز شهروندان نیست لذا باید ضمن رفع مشکلات جایگاه دچار حریق شده جهت راه اندازی مجدد پیش‌بینی‌های لازم جهت احداث جایگاه سوخت در تاکستان صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان نیز گزارشی از تعداد جایگاه‌های سوخت و نحوه تهیه و توزیع سوخت راه‌اندازی مجدد جایگاه دچار حریق شده شهر تاکستان ، مسائل ایمنی و امنیتی جایگاه‌ها ، تأمین سوخت خانوارهایی که از سوخت نفت استفاده می کنند ، گازرسانی به روستاهای فاقد گازکشی شده و نحوه توزیع سیلندر گاز مایع را ارائه نمود که تصمیماتی در این راستا اتخاذ گردید.