رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قانون فصل الخطاب و پایان بخش تمامی اختلافات و افتراقات است


4 بهمن, 1399 - 23:00 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

قانون فصل الخطاب و پایان بخش تمامی اختلافات و افتراقات است

فرماندار البرز در مراسم تکریم شهردار سابق معارفه سرپرست شهراری الوند گفت : راه برون رفت از مشکلات رفع اختلافات ،رسیدن به نقطه اشتراک و تمکین در برابر قانون است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در مراسمی که به منظور تکریم زحمات احمدزاده کرمانی شهردار سابق الوند و معارفه شکور سرپرست شهرداری و با حضور امام جمعه الوند ، محمودخانی رییس دادگستری ، محمدزاده دادستان البرز و شورای اسلامی و کارکنان شهرداری برگزار شد بیان کرد : باید بیاموزیم که در برابر قانون تمکین و در مقابل خواسته های خلاف قانون مقاومت کنیم .

وی افزود : قانون فصل الخطاب و پایان بخش تمامی اختلافات و افتراقات است بنابراین همگان باید در برابر قانون تمام قد تسلیم شوند. 

نصیری ادامه داد:  نهادی مثل شهرداری مجموعه ای پویا ،زنده ،فعال و با اختیارات وسیع  و تعدد وظایف باید با ابزار قانون مدیریت و هدایت شود در غیر این صورت سلیقه ،دخالت و سفارش جای قانون را میگیرد.

فرماندارالبرز بیان کرد :  الوند شهری غنی ، ثروتمند و با ظرفیت‌های فراوان است که  با مدیریت مشارکتی ، برنامه ریزی صحیح و نظارت درست بسیاری از مطالبات و نیازهای مردم مرتفع میگردد  .