رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسئولیت کنترل و نظارت بر فعالیت اصناف با اتحادیه هاست / باید روزانه رصد ، گزارش و برخورد نمایند تا آمار فوتی ها و ابتلاء افزایش نیابد


6 بهمن, 1399 - 22:41 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

مسئولیت کنترل و نظارت بر فعالیت اصناف با اتحادیه هاست / باید روزانه رصد ، گزارش و برخورد نمایند تا آمار فوتی ها و ابتلاء افزایش نیابد

فرماندار البرز در بازدید امشب از سطح شهر الوند گفت : رشد خزنده مجدد آمار ابتلا به بیماری کرونا و تعداد فوتی ها در شهرستان موجب نگرانی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 محمد نصیری" فرماندار البرز، در بازدیدهای سرزده از فعالیت اصناف در سطح شهرستان گفت  : در بازدید از  تعدادی صنوف مشاهده شد متاسفانه تعدادی معدودی از کسبه و مشتریان پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک ، رعایت فاصله گذاری  ، عدم تجمع و تعطیلی ساعت ۲۱ را رعایت نمی‌کنند. 

وی افزود:  البته مسئولیت کنترل و نظارت بر فعالیت اصناف با اتحادیه هاست و باید روزانه فعالیت آنها رصد ، گزارش و برخورد نمایند تا  آمار فوتی ها و ابتلاء افزایش نیابد. 

نصیری با بیان اینکه اداره صنعت معدن و اتاق اصناف باید نظارت کافی بر رعایت پروتکل ها داشته باشند بیان کرد :  اگر با بی توجهی و عادی انگاری رنگ بندی شهرستان تغییر یابد بدون شک موج تعطیلی ،  گرفتاری رکود کسب و کار مردم و کسبه شروع میشود و این موج نگران کننده ای است  .
 
فرماندارالبرز ادامه داد:  بی توجهی و سهل انگاری معدوی از افراد در رعایت پروتکل ها موجب خسارت و صدمه به مردم و اصنافی می‌شود که دستورالعملها و پروتکل ها را رعایت می‌کنند و ما اجازه نخواهیم داد این اتفاق روی دهد. 

نصیری هم چنین بیان کرد :  شرکت در اجتماعات ،مراسمات ، ختم ها ، عروسی و دورهمی های شبانه مهمترین عوامل انتشار ویروس کرونا هستند  که باید به هرشکل ممکن از آن جلوگیری کرد. 

فرماندار البرز تاکید کرد :  اغذیه فروشی ها ، فست فودها،صنف  پوشاک ، داروخانه ها ، دفاتر پیشخوان ، کلوپ ها ، باشگاه های ورزشی و شعب بانکها نیز از جمله مکانها و نقاطی هستند که  نقض پروتکل ها را مرتکب میشوند که  اتحادیه‌های باید اطلاع رسانی و سپس اقدام عملی نمایند.
 
نصیری  گفت :  از امشب هرمغازه ای بعداز ساعت ۲۱ باز و از فردا هر محلی موارد استفاده از ماسک و رعایت فاصله توسط افراد و مشتریان را رعایت نکند در مورد آنها قدام قانونی خواهد شد .

فرماندار البرز در پایان  با تشکر از اکثریت قریب به اتفاق مردم شهرستان در رعایت دستورالعملهای بهداشتی بیان کرد :  از همشهریان بزرگوار در خواست داریم و تمنا میکنیم تا با همکاری خود اجازه دهند کسب و کارها، تولید و اشتغال رونق  و از تعطیلی جلوگیری شود.