رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین: مقدمات لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود


3 اسفند, 1399 - 08:31 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین: مقدمات لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود

استاندار قزوین گفت: مسوولان و دست اندرکاران انتخابات در استان قزوین باید سازوکاری را فراهم کنند تا شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و هیات عالی نظارت بر انتخابات که در استانداری برگزار شد،  اظهار داشت: انتخابات، اقتدار نظام در عرصه های داخلی و خارجی را به نمایش می گذارد و باید به گونه‌ای برنامه ریزی کرد که انتخابات سال آینده با حضور حداکثری مردم برگزار شود.
وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری در این دوره از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه دشمن تلاش گسترده ای انجام می دهد تا انتخابات را کمرنگ کند و میزان حضور مردم را کاهش دهد بنابراین باید خواسته های دشمنان را نقش بر آب کنیم و مشارکت بالای ۶۰ درصدی را در انتخابات رقم بزنیم.
این مسوول با بیان اینکه حضور پررنگ در انتخابات آینده ضروری است، گفت:  امروز وارد دهه پنجم انقلاب اسلامی شده ایم و حضور مردم در انتخابات یعنی تثبیت نظام و اقتدار آن که در این زمینه باید هر گونه اقدام برای حضور پرشور مردم، صورت گیرد.
جمالی پور اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۶ با تلاش های دست اندرکاران انتخابات بسیار خوب برگزار شد و کمترین شکایت ها و اعتراض ها نسبت به انتخابات صورت گرفت که مطلوب ارزیابی می شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های جدی مسوولان استان قزوین رعایت حقوق مردم است و به خاطر افراد و اشخاص نمی توانیم عاقبت خود را خراب کنیم، اظهار داشت: انتخابات باید براساس قانون اجرایی شود بنابراین با بی طرفی کامل قانون را اجرا خواهیم کرد و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا مردم به صورت پرشور در این انتخابات شرکت کنند.
این مسوول با بیان اینکه توجه به حقوق مردم جزو اولویت های انتخابات است، گفت: به خاطر احساس، علاقه و عاطفه انتخابات را تحت الشعاع قرار نمی دهیم و اجازه نمی دهیم حتی یک رای مردم در صندوق انتخابات مورد تهدید قرار بگیرد.
جمالی پور با اشاره به اینکه امروز تنها راه عزت و توفیق کشور احترام به عقاید یکدیگر و رعایت قانون است، افزود: در  این مملکت نگاه ها، جریان ها و باورهای مختلف فعالیت می کنند و هر کسی که تایید شد فرزند انقلاب اسلامی است و فرصت برای تمامی کاندیداها یکسان خواهد بود تا در یک فضای مطلوب در انتخابات شرکت کنند.
وی اضافه کرد: در انتخابات باید تمامی سلایق حضور داشته باشند چرا که محدودیت باعث کاهش مشارکت می شود و باید تمامی زمینه های حضور مردم را در انتخابات فراهم کرد.