رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شعب اخذ رای انتخابات ۱۴۰۰ در قزوین ۱۵ درصد افزایش می‌یابد


3 اسفند, 1399 - 08:39 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار:

شعب اخذ رای انتخابات ۱۴۰۰ در قزوین ۱۵ درصد افزایش می‌یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: براساس پیش بینی‌ها تعداد شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای سال ۱۴۰۰ در استان قزوین نسبت به انتخابات ۹۶ نزدیک به ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و هیات عالی نظارت بر انتخابات، اظهار داشت: در انتخابات سال ۱۴۰۰ یک هزار و ۲۷۷ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۶۶ شعبه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است.
وی افزود: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در سال آینده کلیه عوامل اجرایی فرمانداری و بخشداری ها در دوره آموزشی طرح جامع انتخابات شرکت کرده و نسبت به چگونگی اجرا و برگزاری انتخابات توجیه شده اند.
این مسوول گفت: البته استان قزوین هم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات پیشنهادهایی را داشته که تمامی این پیشنهادها به وزارت کشور ارسال شده است و امیدواریم با استقبال ستاد انتخابات همراه باشد.
حبیبی اضافه کرد: تا به امروز در زمینه برگزاری انتخابات سال آینده در استان قزوین اقداماتی هم انجام شده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به ارسال چهار گزارش تحرک انتخابات استان به وزارت کشور و استعلام های موجود از چگونگی روند انتخابات نام برد.
وی گفت: سامانه جامع اخبار انتخابات استان و شهرستان ها هم راه اندازی شده و اخبار مربوط از تحرکات انتخاباتی استان در این سامانه بارگذاری می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: امیدواریم با تلاش تمامی دست اندرکاران اقدامات به گونه ای انجام شود که شاهد حضور پرشور و گسترده مردم در این انتخابات باشیم.