رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تمام اهالی حسین‌آباد تا پایان هفته مجدد تست کرونا می‌دهند/ مهار کرونا به رفتار ما بستگی دارد


4 اسفند, 1399 - 09:26 -- روابط عمومی2
فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا :

تمام اهالی حسین‌آباد تا پایان هفته مجدد تست کرونا می‌دهند/ مهار کرونا به رفتار ما بستگی دارد

معاون استاندار قزوین با اشاره به اینکه نخستین قربانی کرونای انگلیسی اهل روستای حسین آباد آبیک بود گفت: تمام اهالی این روستا تا پایان هفته مجدد تست کرونا می‌دهند و در قرنطینه کامل قرار دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی اظهار داشت: ویروس کرونای انگلیسی در آبیک در کنترل 100 درصدی است همچنین اهالی روستای محمدآباد کماکان در قرنطینه به سر می‌برند و رفت‌وآمد به این روستا محدود و کنترل شده است‌.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در قزوین با اشاره به اینکه نخستین قربانی کرونای انگلیسی اهل روستای حسین آباد آبیک بود گفت: تمام اهالی این روستا تا پایان هفته مجدد تست کرونا می‌دهند و در خصوص ادامه قرنطینه تصمیم‌گیری می‌شود‌.

وی عنوان کرد: مهار کرونا به رفتار ما بستگی دارد، تا زمانی که به شایستگی از این ویروس منحوس میزبانی می‌کنیم، عروسی می گیریم، ماسک نمی‌زنیم، حالا حالاها کووید-19 میهمان ما خواهد بود.
حبیبی با تاکید بر اینکه کرونا شهر و روستا نمی‌شناسد تصریح کرد: کرونای جهش یافته که نخستین قربانی آن در قزوین بود نه یک شهرستان، نه یک استان بلکه کل کشور را به وحشت انداخته است‌ و سرعت انتشار کرونای انگلیسی همپای سرعت نور است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در قزوین گفت: دو هفته کنترل طلایی در پیش داریم، ادارات و مراکز دولتی باید شیوه نامه‌های بهداشتی را به جد رعایت کنند، مردم نیز اگر نسبت به پروتکل‌های وضع شده بی‌اعتنا باشند و محدودیت‌های عبور و مرور را جدی نگیرند به اوضاعی به مراتب وحشتناک‌تر از اسفند سال گذشته بر‌می‌گردیم.

وی با بیان اینکه اگر در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سهل‌انگاری کنیم از کرونا بر سر نقطه پنالتی گل می‌خوریم خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید ترددها را کاملا کنترل کند و دانشگاه علوم پزشکی میزان تست‌گیری را افزایش دهد.