رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در حوزه فعالیتهای فرهنگی ، آموزشی و پیشگیری نسبت به سال قبل از رشد خوبی برخورداربوده و موفقیت های بسیاری کسب کرده ایم


4 اسفند, 1399 - 10:21 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز در جلسه شورای هناهنگی مبارزه با مواد مخدر استان :

در حوزه فعالیتهای فرهنگی ، آموزشی و پیشگیری نسبت به سال قبل از رشد خوبی برخورداربوده و موفقیت های بسیاری کسب کرده ایم

فرماندار البرز گفت : با اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی سعی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در بین خانواده ها و افراد خواهیم نمود و برای این امر از ۱۰ درصد اعتبارات فرهنگی دستگاهها و شهرداریها استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

  " محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : تشکیل  جلسات منظم ،  پیگیری مصوبات ، شناسایی ،  تمرکز فعالیت و اقدامات آموزشی و فرهنگی در مناطق آسیب پذیر و آلوده شهرستان ، حضور مرتب دبیر شورای هماهنگی استان در جلسات شهرستان ، تلاش و پیگیری دبیر شورای هماهنگی شهرستان از جمله موفقیتهای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز به حساب می آید .

وی افزود :  هرچند به لحاظ مقابله به دلیل شیوع بیماری کرونا ، تعطیلی و محدودیت فعالیت کمپ های نگهداری معتادین نسبت به سال قبل آمار کمتری داریم اما به لحاظ فعالیتهای فرهنگی ، آموزشی و پیشگیری نسبت به سال قبل با رشد خوبی برخورداربوده و موفقیت های بسیاری کسب کرده ایم . 

فرماندار البرز بیان کرد:  با اقدامات پیشگیرانه ، فرهنگی سعی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در بین خانواده ها و افراد خواهیم نمود و برای این امر از ۱۰ درصد اعتبارات فرهنگی دستگاه ها و شهرداریها استفاده خواهیم کرد.