رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نمایشگاه بهاره در قزوین برگزار نمی‌شود


9 اسفند, 1399 - 10:14 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:

نمایشگاه بهاره در قزوین برگزار نمی‌شود

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا استان قزوین گفت: امسال باتوجه به احتمال شیوع گسترده ویروس جهش یافته کرونا و بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در استان، نمایشگاه بهاره برگزار نمی‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت مردم در شرایط ویژه کرونایی در اولویت قرار دارد، افزود: از هر تصمیم و اقدامی توسط هر ارگان و سازمانی که منجر به تجمع مردمی شود با جدیت جلوگیری و اجتناب می‌شود.

وی اظهار داشت: امسال برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و رونق در کسب و کار واحدهای صنفی دارای پروانه کسب فروش فوق‌العاده نوروزی اصناف جایگزین نمایشگاه‌های فروش بهاره می‌شود.

حبیبی با بیان اینکه اصناف مراعات حال مردم را کنند تصریح کرد: از اصناف تقاضا داریم که پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت در دستور کار قرار دهند و حالا که قرار است نمایشگاه بهاره نداشته باشیم، در روزهای منتهی به عید مراعات حال مردم را بکنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اضافه کرد: دست‌فروش‌ها با طرح مشترک شهرداری‌ها، نیروی انتظامی و اصناف و با مدیریت فرمانداران، در ایام نوروز ساماندهی می‌شوند همچنین در این ایام فعالیت کسبه و اصناف تا ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود و در صورت تخلف مغازه فرد خاطی تا پایان تعطیلات نوروز پلمپ خواهد شد