رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سازمان مردم نهاد با حرکت در مسیر قانون و با استفاده از ظرفیت‌های قانونی اقدامات موثری در حمایت از محیط زیست ، انسانها و حیوانات انجام میدهند که به پایداری محیط زندگی کمک زیادی میکند


10 اسفند, 1399 - 19:41 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

سازمان مردم نهاد با حرکت در مسیر قانون و با استفاده از ظرفیت‌های قانونی اقدامات موثری در حمایت از محیط زیست ، انسانها و حیوانات انجام میدهند که به پایداری محیط زندگی کمک زیادی میکند

فرماندار البرز در نشست با جمعی از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد و نخبگان شهرستان گفت: سمنها نقش اساسی در انتقال خواسته ها و مطالبات مردم از دولت و از دولت به مردم برعهده دارند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

محمد نصیری " فرماندار البرز ، در نشست با جمعی از نمایندگان سمنها بیان کرد : سازمانهای مردم نهاد  تشکلی غیردولتی و غیر انتفاعی هستند  و فعالیتشان  را صرفا به جهت خیریه  و از روی علاقه انجام میدهند لذا  در مواقع بحرانی به کمک مردم و دولت می‌شتابند و این موضوع بسیار تاثیر گذار است . 

فرماندار البرز افزود :  سازمان مردم نهاد با حرکت در مسیر قانون و با استفاده از ظرفیت‌های قانونی اقدامات موثری در حمایت از طبیعت ، محیط زیست ،  جلوگیری از آلودگی هوا و حیوانات  انجام میدهند که به پایداری محیط زندگی کمک زیادی میکند. 

وی  همچنین در خصوص نقش نخبگان در جامعه گفت:  نخبگان در جانعه  انسانهای برگزیده و منتخبی هستند که با هوش و ذکاوت خود موجب تغییر و تحول در عرصه های گوناگون از جمله در تولید ، اختراع ، اقتصاد ، سیاست و حتی جامعه  می شوند .

نصیری نخبگان را افراد فرهیخته ومنظم  توصیف کرد و اذعان داشت :  نظم ، انضباط ، قانونگرایی ، پشتکار و خلاقیت از ویژگیهاو برجستگی‌های اصلی نخبگان است که با این ویژگی و با تلاش و کوشش فراوان به اهداف خود می‌رسند. 

فر ماندار البرز همچنین در پایان ضمن اشاره به موفقیتهای شهرستان در عرصه های مختلف گفت :  در حوزه ورزش شهرستان البرز نخبگان فراوانی دارد که خوش درخشیده اند و مدال آوران کشور ، استان و شهرستان در مجامع بین المللی و ملی  هستند .