رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بی توجهی برخی افراد باعث افزایش آمار ابتلاء به بیماری کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در کشور شده / زنگ خطر موج چهارم به صدا درآمده است .


12 اسفند, 1399 - 01:17 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

بی توجهی برخی افراد باعث افزایش آمار ابتلاء به بیماری کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در کشور شده / زنگ خطر موج چهارم به صدا درآمده است .

فرماندار البرز گفت : از ظرفیت بالا و پتانسیل بانوان در پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا غفلت شده است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز بیان کرد :  بانوان بعنوان  نیمی از جمعیت جامعه  تاثیر زیادی بر تصمیمات خانواده دارند   بنابراین باید از این ظرفیت کم نظیر برای نظارت بر رفتار سایر افراد خانواده در کنترل و رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از تردد های غیر ضروری بهره مند شد . 

نصیری در پی افزایش آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا  در کشور طی روزهای اخیر با هشدار به افراد ، خانواده ، اصناف و شهروندان گفت:  بی توجهی برخی باعث افزایش آمار ابتلاء و مرگ در کشور شده و زنگ خطر موج چهارم به صدا درآمده است .

فرماندار البرز با استمداد از اقشارمختلف مردم ، شهروندان و بویژه  از بانوان خواست در کنترل و نظارت بر پیشگیری از بیماری کرونا در خانواده های خود  نقش بیشتر و فعال تری ایفا نمایند.

وی گفت:  بهترین نظارت و کنترل خود کنترلی و نظارت درونی است و هرکس خانواده خود را ایمن و مصون نگه دارد کمترین آسیب به سلامت خانواده ها وارد خواهد شد.‌

فرماندار البرز  در پایان بیان کرد :  کرونا بیماری سرکش و بی رحمی است اگر رعایت کنیم شعله هایش را خاموش و  اگر رها کنیم کانون گرم خانواده ها را متلاشی  خواهد کرد .