رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ریل گذاری درست در آموزش و پرورش آینده کشور را تضمین می کند


12 اسفند, 1399 - 11:32 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار:

ریل گذاری درست در آموزش و پرورش آینده کشور را تضمین می کند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت:ریل گذاری درست و اصولی در آموزش و پرورش آینده کشور را تضمین می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

 منوچهر حبیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که عصر یکشنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: کلیدی ترین نهاد کشور آموزش و پرورش است و اگر این بخش درست ریل گداری شود بدون تردید آینده کشور را تضمین خواهد کرد.

وی بیان کرد: انسجام مدیریتی در مجموعه بزرگ آموزش و پرورش ایجاد شده و ارتباط خوبی با مدیران دستگاههای اجرایی برقرار شده آثار خوبی هم داشته و می توان اذعان کرد این سازمان در استان نمره قابل قبولی گرفته است.

حبیبی تصریح کرد: مدیریت شبکه شاد در ایام کرونا در استان مطلوب بود و ما در ردیف استان های برتر قرار گرفتیم و در کنار آن برگزاری منظم جلسات شورای آموزش و پرورش، تعامل مناسب با حوزه های استانداری و استفاده از ظرفیت  خیرین در ساخت و سازها که بیشتر از اعتبارات دولتی بوده قابل توجه است.

13

وی اظهارداشت: همچنین هماهنگی کامل آموزش و پرورش استان با ستاد کرونا و توجه جدی به دانش آموزان و معلمان به طوری بود که کمترین آسیب را در ایام کرونا داشتیم و این همکاری صد درصدی جای تقدیر دارد.

حبیبی از همکاری کمیته امداد، راه و شهرسازی و شهرداری، سازمان فرهنگی و ورزشی، مدیر فناوری اطلاعات و صدا و سیمای استان هم با آموزش و پرورش تشکر کرد.

وی اضافه کرد: ارزیابی ها نشان می دهد مدیریت و مجموعه آموزش و پرورش در استان نمره قابل قبول گرفته است.