رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار : طرح‌های تولیدی و صنعتی استان قزوین حمایت می‌شود


14 اسفند, 1399 - 09:56 -- روابط عمومی2

استاندار : طرح‌های تولیدی و صنعتی استان قزوین حمایت می‌شود

استاندار قزوین با بیان اینکه طرح های تولید و صنعتی که توجیه اقتصادی دارند حمایت می شوند، گفت: با همه توان باید برای حمایت از تولید ، سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در سطح استان تلاش خود را مضاعف کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، افزود: تصمیمات مدیران با اقتصاد و اشتغال ارتباط مستقیم دارد پس تصمیم باید طوری گرفته شود که مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران در تصمیم‌گیری‌ها بخشی نگاه می‌کنند، اظهار داشت: تصمیمات باید به گونه‌ای باشد تا برای کشور امنیت پایدار و ارزش افزوده ایجاد کند.

جمالی پور با اشاره با برگزاری جلسات رفع موانع تولید علاوه بر تاثیرگذاری در حوزه رونق اقتصادی اضافه کرد: ما در چارچوب قوانین اقتصاد مقاومتی می‌توانیم به شرکت‌های دانش‌بنیان کمک کرده و از آنها حمایت کنیم

نماینده عالی دولت در استان قزوین تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌ها و اختیارات قانونی که در استان داریم باید عمل کنیم و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان هم در قالب این موارد ممکن خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی و اداری برای کمک به شرکت‌های دانش بنیان باید از محصولات داخل استان قزوین خرید کنند و ضروری است این امر به عنوان مصوبه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان مورد تاکید قرار گیرد.

استاندار قزوین در خصوص درخواست راه اندازی بازارچه صنایع دستی نیز گفت: سازمان میراث فرهنگی و شهرداری قزوین نسبت به مکان یابی برای راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه  با راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی استان زمینه اشتغال زنان سرپرست خانوار فراهم خواهد شد، تصریح کرد: امروز همه باید بدانیم هر عمل ما مستقیم با اقتصاد و اشتغال مرتبط است بنابراین بخشی نگری نداشته و بکوشیم در حوزه امنیت، اقتصاد و اشتغال وظیفه خود را انجام دهیم.