رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار مدیرکل انتقال خون استان قزوین با فرماندار تاکستان


15 اسفند, 1399 - 22:08 -- روابط عمومی فرم...

دیدار مدیرکل انتقال خون استان قزوین با فرماندار تاکستان

‍ دیدار مدیرکل انتقال خون استان قزوین با فرماندار تاکستان سرکار خانم مدرسی مدیر کل انتقال خون استان قزوین به همراه خانم دکتر رحمانی رئیس پایگاه انتقال خون تاکستان با حضور در فرمانداری با طاهری فرماندار دیدار و در ارتباط با نحوه فعالیت مرکز خونگیری در این شهرستان گفتگو نمودند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ دیدار مدیرکل انتقال خون استان قزوین با فرماندار تاکستان 

سرکار خانم مدرسی مدیر کل انتقال خون استان قزوین به همراه خانم دکتر رحمانی رئیس پایگاه انتقال خون تاکستان با حضور در فرمانداری با طاهری فرماندار دیدار و در ارتباط با نحوه فعالیت مرکز خونگیری در این شهرستان گفتگو نمودند .

خانم مدرسی در ابتدای این دیدار گزارشی از موانع و مشکلات موجود در پایگاه خونگیری در شهرستان تاکستان را ارائه و خواستار پایگاه مستقل و ساختمانی مجزا برای خونگیری در تاکستان را شد تا این کار خیر در فضایی آرام و مناسب صورت پذیرد.

طاهری فرماندار نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل پایگاه انتقال خون شهرستان نقش انتقال خون را در جامعه به دلیل اینکه با سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد نقشی مهم و اساسی دانست در جامعه دارد.

 فرماندار در ادامه با تاکید بر توسعه پایگاه انتقال خون تاکستان با توجه به وجود دو بیمارستان تامین اجتماعی و شفا در شهرستان به نقش حیاتی انتقال خون در تامین سلامت جامعه اشاره کرد و عنوان نمود : توسعه و تجهیز پایگاه انتقال خون از ضروریات است و در تلاشیم تا با رایزنی با مسئولان استانی ساختمان فعلی این مجموعه را بصورت کامل در اختیار انتقال خون قرار داده و زمینه توسعه آن را فراهم نماییم.