رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

‍ جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان تاکستان را اعلام کرد


15 اسفند, 1399 - 22:25 -- روابط عمومی فرم...
رضا طاهری فرماندار تاکستان

‍ جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان تاکستان را اعلام کرد

‍ جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان تاکستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان تاکستان

طاهری فرماندار تاکستان زمان‌بندی و جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر را تشریح کرد.

فرماندار تاکستان گفت: ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

براین اساس داوطلبان می‌توانند به چهار روش شامل ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

وی افزود: ثبت نام از طریق نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام ، ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام ، ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شده است.

طاهری ادامه داد: داوطلبان حتما از طریق سامانه های معرفی شده و غیر حضوری ثبت نام خود را انجام دهند و فقط برای تایید نهایی به فرمانداری  تاکستان مراجعه داشته باشند، تا امکان رعایت پروتکل های بهداشتی در محل فرمانداری میسر شود.


گفتنی است مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می­ باشد:

ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد؛

اصل شناسنامه عکس دار و تصویر کلیه صفحات آن؛

اصل کارت ملی و تصویر آن؛

اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن برای مردان؛

یک (۱) قطعه عکس ۴ × ۳ جدید؛

ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت؛

اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا؛

اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری (جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور در جبهه) جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر.

تبصره: کسانی که سابقه ­ی یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه ­ی انتخابیه نامزد شوند، از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.