رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است


11 فروردين, 1400 - 20:28 -- روابط عمومی2
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری:

دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است

‍ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین گفت: دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

رقیه نانگیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان قزوین اعلام کرد:مجمع استانداران با همکاری و مشارکت مرکز آموزش مدیریت دولتی و مشاورت مرکز مطالعات مدیریت ایران، دوره ای را برای آموزش داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش بینی نموده است.

نانگیر افزود: اطلاعات و روش ثبت نام در سایت مجمع استانداران به نشانی( ostandar.com )موجود است، این دوره بیست جلسه مجازی ۹۰ دقیقه‌ای الزامی و پنج جلسه اختیاری دارد.

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان قزوین گفت:شرکت برای داوطلبان اختیاری است و در وسط و پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون نیم ترم و پایان ترم به عمل می آید و برای افرادی که با معدل ۱۴ از ۲۰ پذیرفته می شوند، گواهی موفقیت در دوره صادر می‌شود.

 گفتنی است سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود، ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا از روز دوشنبه شانزدهم فروردین ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.