رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعتمادسازی در میان آحاد جامعه باعث پیشرفت و آبادانی میشود.


16 فروردين, 1400 - 08:20 -- omrani
معاون عمرانی استاندار قزوین:

اعتمادسازی در میان آحاد جامعه باعث پیشرفت و آبادانی میشود.

در دیدارمعاون عمرانی استاندار به همراه مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی با آیت الله تلخابی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان، وضعیت بازآفرینی بافت های تاریخی، ناکارآمد و فرسوده استان و همچنین طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در دیدار عصرگاهی علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین به همراه مهدی عبوری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و جمعی از مدیران استانی با آیت الله تلخابی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری که در دفتر ایشان درشهر قم انجام شد، فرخ زاد بر رعایت حقوق عمومی مردم در تصمیم گیری‌های مسوولان اجرایی تاکید کرد.

معاون عمرانی استاندار اعتمادسازی در میان آحاد جامعه را باعث پیشرفت و آبادانی دانست و اظهار داشت: بی اعتمادی خصوصیتی ناپسند در امر مدیریت بشمار می آید و به همین لحاظ داشتن اعتماد لازم به بخش‌های مختلف باعث می‌شود تا ضمن اعتماد مردم به نظام اسلامی و حفظ سرمایه‌های انقلاب، کارها نیز با پیشرفت مناسب صورت بگیرد. 

فرخ زاد تصریح کرد: در بخش توسعه و مرمت صحن امامزاده حسین (ع) باید اقدامات جدی‌تری نسبت به گذشته صورت گیرد تا مشکلات مردم ساکن در منطقه حل و فصل شود چرا که می‌توانیم با اقتصادی کردن طرح، منافع زیادی را  برای این شهر و استان ایجاد کنیم و شورایعالی شهرسازی نیز برای بازنگری چنین طرح‌هایی باید مصلحت منطقه را نیز مورد بررسی دقیق‌تر خود قرار دهد.

لازم بذکر است در این جلسه در خصوص اعتبارات پروژه ساماندهی امامزاده حسین(ع)،اعتبارات بازآفرینی در رابطه با پروژه دولتخانه صفوی شهر قزوین، اعتبارات لازم در تهیه قیر جهت استفاده در شهرهای فرسوده استان و همچنین پروژه اراضی سردار بحث وهماهنگی های لازم جهت پیگیری و پیشبرد امور فوق اتخاذ شد.