رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعمال محدودیت‌های وضعیت نازنجی در سطح شهرستان بوئین زهرا


19 فروردين, 1400 - 08:45 -- فرمانداری بوئین...

اعمال محدودیت‌های وضعیت نازنجی در سطح شهرستان بوئین زهرا

در چهل و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان بوئین زهرا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا،

مصطفی آقاعلی فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا در چهل و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان با اعلام اینکه شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد بیان داشت: از امروز تمام محدودیت‌های وضعیت نارنجی در سطح شهرستان بوئین زهرا اعمال میگردد.

آقاعلی محدودیت‌های وضع شده برای وضعیت نارنجی کرونایی را چنین برشمرد: 

 تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ تا ۳:۳۰ دقیقه بامداد در سطح شهرستان بوئین زهرا ممنوع بوده و برای خودروهای متخلف جریمه ۲۰۰ هزار تومانی اعمال خواهد شد.

تمام مبادی ورودی و خروجی شهرهای شهرستان مسدود خواهد شد؛ ورود و خروج به شهرها از یک مسیر ممکن خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج این مبادی را کنترل خواهند کرد.

برگزاری هر گونه مراسم ترحیم و عروسی، مسابقات و مراسماتی که منجربه تجمعات شود ممنوع میباشد و برگزار کنندگان مراسمات به مراجع قضایی معرفی خواهند شد

تالارها فقط ۴۸ فرصت دارند تا مراسمات خود را برگزار کنند و از روز ۱۸ فروردین ماه فعالیت آنها ممنوع میباشد.

فعالیت مشاغل گروه ۳ تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد؛ فعالیت کلیه سالن های ورزشی، آرایشگاه‌های زنانه، چایخانه ها و کافه ها ممنوع است و فقط پیرایشگاه‌های مردانه میتوانند با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی فعالیت کنند.

ساعت فعالیت کلیه‌ی اصناف و مشاغل گروه ۱ و ۲ تا ساعت ۲۲ میباشد و نظارت بر اصناف تشدید یافته و اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمیکنند پلمب خواهند شد‌

فعالیت غذاخوری‌ها و رستوران‌ها فقط به صورت برون بر بوده و باید از پذیرش مشتری خودداری کنند.

کلیه پرسنل ادارات، سازمانها و نهادهای دولتی مستقر در شهرستان بوئین زهرا باید در محل کار خود حضور یافته و هیچ گونه دورکاری قابل قبول نیست و فقط پرسنلی که تست کرونای آنها مثبت باشد با ارائه مستندات پزشکی معتبر میتوانند در محل کار خود حضور پیدا نکنند.