رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری های استان برگزار خواهد شد


6 ارديبهشت, 1400 - 14:36 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری های استان برگزار خواهد شد

درراستای ساماندهی نیروی های انسانی متخصص و متعهد در شهرداری ها و بر اساس مجوز سازمان اداری واستخدامی کشور، آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری های استان قزوین برای تصاحب 10 درصد از پست های سازمانی برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صالحی مدیرکل دفترشهری و شوراهای اسلامی استانداری قزوین با اعلام این خبرافزود: درراستای ساماندهی نیروی های انسانی متخصص و متعهد در شهرداری ها و بر اساس مجوز سازمان اداری واستخدامی کشور، آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری های استان قزوین برای تصاحب 10 درصد از پست های سازمانی برگزار خواهد شد.

وی افزود : واجدین شرایط شرکت در این  763 نفر می باشندکه از این بین 667 نفر برای شهرداری قزوین و 96 نیز برای 16 شهرداری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و افرادی که حائز بالاترین امتیاز کسب شده باشند، پس از بررسی سوابق کاری و مدارک تحصیلی و براساس صلاحیت های موجود در پست های سازمانی به صورت کارمعین تبدیل وضعیت خواهند شد.

صالحی درپایان خصوص زمان برگزاری زمان آزمون نیز بیان داشت: با توجه به اتمام بررسی صلاحیت های واجدین شرایط شرکت در آزمون، پس از خروج از وضعیت قرمزکرونایی استان، این آزمون با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در فضای باز برگزار خواهد شد.