رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد


9 ارديبهشت, 1400 - 12:37 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد

استاندار قزوین به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها) از چند واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این بازدیدها از نزدیک با توانمندی های این صنایع آشنا شد و همچنین در جریان مسایل و مشکلات و درخواست های آنها قرار گرفت.

واحد تولیدی سیلیکون ناب بسپار تولید کننده انواع مواد اولیه و کامپاند، پروفیل های سیلیکونی. واشر ها و گسکت های سیلیکونی. شیلنگهای سیلیکونی نخستین واحدی بود که از سوی  استاندار قزوین در این شهرک صنعتی مورد بازدید قرار گرفت.

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ثابت هزار میلیارد ریالی و سرمایه درگردش هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی زمینه اشتغال مستقیم برای ۵۰ نفر را فراهم کرده است.

استاندار قزوین در ادامه از شرکت زرین نمای کاسپین تولیدکننده انواع لوازم خانگی شامل ماشین لباسشویی، تلویزیون، یخچال و فریزر بازدید کرد.

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی برای ۸۰ نفر به شکل مستقیم اشتغالزایی کرده است.

واحد تولیدی نان سحر تولیدکننده انواع نان های حجیم شده و نیمه حجیم و لقمه ای از دیگر صنایع مستقر در شهرک صنعتی کاسپین بود که استاندار قزوین از آن بازدید کرد.

این واحد با سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریالی برای ۱۲۵ نفر اشتغالزایی کرده است.

استاندار قزوین در ادامه از واحدهای بهشت کویرآریانا تولیدکننده لوله اتصالات و مخازن کامپوزیت با سرمایه گذاری ۳۰ میلیون یورویی و ۳۰ نفر اشتغالزایی و تراش پیشرو تولیدکننده قطعات خودرو با اشتغالزایی برای ۲۰ نفر بازدید کرد.

عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین، عزیزالله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، استاندار را در این بازدیددها همراهی می کردند.

در حال حاضر حدود ۲۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری در شهرک صنعتی کاسپین یک مشغول به فعالیت هستند.

شهرک صنعتی کاسپین یک در شهرستان آبیک و در ۳۰ کیلومتری قزوین قرار دارد.

در حال حاضر فاز اول، دوم  وسوم شهرک صنعتی کاسپین به مساحت حدود ۵۰۰ هکتار احداث شده که بیش از ۳۵۰ هکتار از کل فاز عملیاتی آن به متقاضیان واگذار شده است.