رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در انتخابات پیش رو باید به گونه ای رفتار شود که تمامی مردم و جناح ها احساس پیروزی کنند


27 ارديبهشت, 1400 - 00:21 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

در انتخابات پیش رو باید به گونه ای رفتار شود که تمامی مردم و جناح ها احساس پیروزی کنند

فرماندار البرز گفت : فارغ از دسته بندیهای سیاسی باید در جهت افزایش مشارکت مردم به منظورانتخاب رئیس جمهور و دولت مقتدر تلاش کنیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به ضرورت تلاش در جهت افزایش مشارکت مردم به منظورانتخاب رئیس جمهور و دولت مقتدر گفت : بی طرفی مجریان و ناظران انتخابات افزایش اعتماد عمومی را به دنبال  دارد . 

وی افزود : مشارکت بالای مردم در انتخابات مهم و نقش موثری دراقتدار هر چه بیشتر کشور در سطح ملی وبین المللی دارد . 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گفت : فارغ از هر تفکر و دسته بندی سیاسی باید  به مشارکت حداکثری ، افزایش نشاط انتخاباتی و توجه مردم به مشارکت در  سرنوشت خود و کشور توجه کرد . 

نصیری بیان کرد : مسئولین کمیته های ستاد  انتخابات با اهتمام هر چه بیشتر در جهت برگزاری انتخابات پر شور و با شکوه گام بر دارند زیرا برگزاری انتخابات یک وظیفه حاکمیتی و ملی است و تمامی دست اندرکاران در قبال آن مسئولیت دارند . 

در ادامه این جلسه نیز سلمانی جانشین و دبیر ستاد انتخابات شهرستان گزارشی از نحوه فعالیت ستاد انتخابات ، ثبت نام کاربران رایانه و تاکید بر ثبت نام دو برابر ظرفیتی آنها به دلیل اطمینان از حضور نیروی انسانی مکفی در فرایند برگزاری انتخابات سالجاری ارائه نمود .