رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حضور دکتر محمد بیگی نماینده مردم در مجلس و عضو هئیت نظارت استان در ستاد انتخابات شهرستان البرز و دیدار با نصیری فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز


28 خرداد, 1400 - 15:42 -- روابط عمومی فرم...

حضور دکتر محمد بیگی نماینده مردم در مجلس و عضو هئیت نظارت استان در ستاد انتخابات شهرستان البرز و دیدار با نصیری فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز

تقدیر دکتر محمد بیگی از فعالیت ستاد انتخابات شهرستان البرز در برگزاری انتخابات و نظم حاکم در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

فاطمه محمد بیگی عضو هیئت نظارت استان در دیدار با فرماندار البرز و بازدید از ستاد انتخابات این شهرستان از تلاشها و نظم موجود در برگزاری انتخابات در سطح شهرستان البرز تشکر کرد و گفت : در بازدید و نظارت بر شعب اخذ رای شاهد برقراری نظم خوب در سطح شعب اخذ رای شهرستان البرز  بوده ایم که شور انتخاباتی در شهرستان جاری است.

وی در بازدید از شعب اخذ رای در شهر الوند و با حضور در ستاد انتخابات شهرستان البرز بیان کرد : با مشاهده نظم و انضباط حاکم در شعب اخذ رای در شهرستان البرز خستگی از تنم بیرون رفت .

در ادامه " محمد نصیری " فرماندار  و رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز گفت : از همکاری بسیار خوب هیئت نظارت ، اجرایی  ، شورای تامین ، مسئولین و اعضا ستاد انتخابات در شهرستان تشکر می نمایم . 

وی اعلام کرد : تعداد تعرفه بیشتری نسبت به واجدین شرایط تقاضا کرده ایم لذا دغدغه کمبود در این خصوص وجود ندارد . 

 فرماندار البرز اعلام کرد : پیکر بندی دستگاه های احراز هویت تا ساعت ۳ صبح ادامه داشته و  در کل شهرستان تا ساعت ۴ بامداد به اتمام رسید . 

نصیری اذعان داشت : صندوقهای اخذ رای تا یکساعت پیش از اخذ رای تحویل شعب و نمایندگان فرماندار داده شد که از دست اندرکاران  امر کمال تشکر را می نمایم . 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان در ادامه  از همکاری نیروهای تامین امنیت در حفاظت و تامین   شعب و صندوقها  نیز تشکر نمود  . 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد : نتایج و ثمرات تلاشها در ساعات پایانی با انتخاب اصلح  و رعایت اصول قانونمداری و امانتداری  به نفع ملت شریف ایران باشد .