رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:خدمت در بهزیستی کاری انسانی و ارزشی است که رضایت الهی را بدنبال دارد


27 تير, 1400 - 14:04 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:خدمت در بهزیستی کاری انسانی و ارزشی است که رضایت الهی را بدنبال دارد

استاندار قزوین گفت: خدمت رسانی در بهزیستی به مددجویان، معلولان و آسیب دیدگان اجتماعی، حرکتی انسانی، ارزشمند و معنوی است که رضایت الهی را بدنبال دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، وارثی مدیرکل بهزیستی، مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری و معاونان توانبخشی و مشارکت های مردمی بهزیستی بهره برداری از یک دستگاه خودروی «موبایل ون» در قزوین آغاز شد.
هدایت الله جمالی پور در جمع مدیرکل و معاونان بهزیستی استان قزوین اظهارداشت: رسیدگی به امور نیازمندن و محرومان از توصیه های دینی است و کارکنان بهزیستی که در مسیر خدمت به نیازمندان و معلولان تلاش می کنند کار ارزشمندی دارند که رضایت خداوند را موجب می شود.

وی بیان کرد: بیشترین جامعه هدف بهزیستی را معلولان و آسیب دیدگان اجتماعی تشکیل می دهند و همه باید قدردان شما باشیم که با تحمل سختی های کار در این سازمان و مشکلات مالی با انگیزه بالا و رویکرد انسانی به کمک نیازمندان شتافته اید.

استاندار قزوین اظهارداشت: خدمت در بهزیستی نیازمند انگیزه بالا، سعه صدر، صبوری و محبت و انسانیت است زیرا مخاطبان شما معمولا افراد آسیب دیده ای هستند که توقع بالایی دارند و از نظر مالی هم ناتوانند لذا کارتان سخت اما خداپسندانه است.
جمالی پور اضافه کرد: در سالهای گذشته محدودیت اعتبارات، اداره استان را بشدت تحت تاثیر قرار داده بود به طوری که اعتبارات تملک دارایی حدود 300 میلیارد تومان بود که جوابگوی نیازها نبود و امکان انجام کارهای بزرگ را گرفته بود.
وی گفت: در دولت های نهم و دهم که بیشترین درآمدهای نفتی با فروش 130 دلاری نفت محقق شده بود متاسفانه استان از هرگونه اعتباری محروم بود و کارهای مهم رها شد و این درآمدهای میلیاردی به استان اختصاص نیافت.
استاندار قزوین تصریح کرد: اختصاص بودجه استان بر اساس عقب ماندگی و نیازها نبود لذا در دو سال اخیر با کمک نمایندگان و رئیس سازمان برنامه و بودجه تلاش کردیم این اعتبارات اصلاح شود که خوشبختانه امسال بودجه عمرانی سه برابر و جاری دو برابر شد که این اتفاق مبارک می تواند به اجرای طرح های مهم کمک کند.
جمالی پور اضافه کرد: تعامل و همکاری نمایندگان با مدیران استان بسیار مطلوب بود و ما بدور از هیاهو و جنجال توانستیم به دستاوردهای خوبی برسیم و از همه کسانی که کمک کردند سپاسگزاریم.
استاندار قزوین از همکاری خوب رسانه ها نیز تشکر کرد و یادآورشد: خبرنگاران هم بیشترین همکاری را با ما داشتند و با نقد منصفانه و اطلاع رسانی مناسب در توسعه استان مشارکت جدی داشتند و به تقویت انگیزه مدیران هم کمک کردند.
وی پس از شنیدن گزارش مدیرکل بهزیستی در خصوص کارهای انجام شده و مشکلات این اداره گفت: ساختمان بهزیستی اصلا مناسب نیست و ما سال گذشته 8 میلیارد تومان کمک کردیم و امسال هم اعتبار خوبی تزریق می کنیم تا این مکان زودتر آماده بهره برداری شود.

جمالی پور افزود: در تامین اعتبارات مورد نیاز بهزیستی برای پوشش کامل خدمات به مددجویان آمادگی داریم و برای واکسیناسیون افراد آسیب پذیر تحت پوشش و راه اندازی مرکز ماده 16 نیز کمک خواهیم کرد.

استاندار قزوین از راه اندازی خودروی «موبیل ون» در استان برای ارائه خدمت به معتادان هم تشکر و قدردانی کرد