رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:انسجام و وحدت خدمتگزاران مردم در استان قزوین امیدآفرین است


10 شهريور, 1400 - 08:46 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:انسجام و وحدت خدمتگزاران مردم در استان قزوین امیدآفرین است

استاندار قزوین گفت: در استان قزوین امروز انسجام جدی و بالایی بین خدمت گزاران مردم وجود دارد که موجب امید مردم شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در دیدار با امام جمعه بویین زهرا که در جریان سفر به این شهرستان برای افتتاح پروژه های هفته دولت انجام شد، افزود:امروزه در شهرستان بویین زهرا نیز انسجام و وحدت خوب و مثال زدنی بین مسوولان وجود دارد که مایه دلگرمی است.

جمالی پور خاطرنشان کرد: باید از فرصت کوتاه مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی به خوبی استفاده کنیم و تمامی ظرفیت‌ها را برای خدمت رسانی به مردم به کار بگیریم.

استاندار قزوین با اشاره به تشکیل دولت سیزدهم، گفت: مردم به خدمات دولت جدید امید بسته اند و امیدواریم دولتمردان جدید در خدمت به مردم سربلند و موفق باشند.

امام جمعه بویین زهرا نیز در این دیدار یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت و گفت: دهم شهریور سالروز زلزله سال ۴۱ در بویین زهرا است و یاد درگذشتگان این سانحه طبیعی را گرامی می داریم.

حجت الاسلام اسدالله رضوانی افزود: مسوولان در نظام جمهوری اسلامی نعمت خدمت به مردم را پیدا کرده اند و باید از این فرصت کوتاه برای خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت خداوند استفاده کنند.

وی با اشاره به نقش وحدت و انسجام در پیشبرد اهداف دین و خدمت رسانی بهتر به مردم، گفت: رحمت خدا در وحدت است چرا که در اختلاف هیچ کس پیروز و کامروا نمی شود.

امام جمعه بویین زهرا با بیان اینکه مردم ما دلداده انقلاب و نظام و رهبری هستند، افزود: مردم بویین زهرا در انتخابات بالای ۷۴ درصد مشارکت داشتند و همواره پشتیبان انقلاب و نظام بوده اند که جای قدردانی و سپاس دارد.