رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:مدیران باید قدر فرصت خدمت رسانی به مردم را بدانند


11 شهريور, 1400 - 08:52 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:مدیران باید قدر فرصت خدمت رسانی به مردم را بدانند

استاندار قزوین گفت: مدیران و مسوولان در نظام جمهوری اسلامی باید فرصت خدمت رسانی به مردم را عبادت و حرکتی به سمت جلب رضای الهی دانسته و آنرا قدر بدانند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در آئین بهره برداری از طرح های روستای نصرت آباد در شهرستان البرز که به مناسبت هفته دولت انجام شد افزود: فرصت مسوولیت کوتاه است و مسولیتی که در اختیار ما قرار گرفته یک امانت است که باید از آن به خوبی حراست کنیم.

استاندار قزوین گفت: به مردم مومن و ولایتمدار استان قزوین شهادت می دهیم خدمت گزاران آنها در  دوران خدمت خود در این 2 سال سخت از جان و دل و همه توانشان برای خدمت رسانی مایه گذاشتند و هر آنچه بلد بودند را برای توسعه استان و کمک به حل مشکلات به کار گرفتند.

جمالی پور افزود: ما قدردان صبوری و تحمل مردم هستیم که در شرایط اقتصادی و معیشتی دشواری قرار دارند با این وجود خادمان خود را در این شرایط سخت به خوبی همراهی کردند تا ما خدمات بهتری را به آنها ارایه کنیم.

استاندار قزوین همچنین با اشاره به تشکیل کابینه دولت سیزدهم،گفت: برای دولت سیزدهم آرزوی سربلندی و موفقیت داریم تا بتواند به وعده های خود به مردم عمل کند.

وی در ادامه به خدمات ارایه شده به شهرها و روستاها پس از انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب چهره شهرها و روستاها دگرگون شد و خدمات متنوعی از سوی نظام و دولت ها را در راستای توسعه و آبادانی کشور شاهد بودیم که این اتفاق با وجود توطئه ها و خباثت های فراوان دشمن انجام شده است.

جمالی پور افزود: بدون شک اگر شرارت ها و خباثت های دشمنان در کار نبود خدمات متنوع تر و بهتری ارایه می شد و به پیشرفت های بیشتری دست می یافتیم با این وجود ایران اسلامی با همه دشمنی های استکبار امروز کشوری تاثیرگذار در سطح منطقه و جهان به شمار می رود.

وی در ادامه با تاکید بر خدمت رسانی هرچه بیشتر به روستای نصرت آباد به دلیل جمعیت بالای این روستا،گفت: با توجه به منفک شدن این روستا از الوند برنامه های خوبی برای توسعه و آبادانی بیشتر نصرت آباد پیش بینی شده است.