رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین از اراضی عظیمیه بازدید کرد


11 شهريور, 1400 - 08:55 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین از اراضی عظیمیه بازدید کرد

استاندار قزوین عصر امروز چهارشنبه به همراه نمایندگان قزوین، آبیک و البرز و جمعی از مدیران اجرایی از از اراضی عظیمیه در حاشیه شمال شهر قزوین بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در این بازدید گفت: حل مشکلات این منطقه و رسیدگی به مطالبات شهروندان قزوینی که در این منطقه دارای زمین هستند در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت های دستگاه های مختلف از جمله راه و شهرسازی و شهرداری قزوین به دنبال راهکاری هستیم تا بار مالی بر دوش مردم در این منطقه را بکاهد.

علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین نیز در این بازدید با اشتره به مشکل تامین آب در این منطقه، گفت: شهرداری موظف شده تا منابع آب خام این منطقه را از رودخانه باراجین تامین کند.
فرخزاد با اشتره به وسعت ۳۳۰ هکتاری این منطقه،افزود: بخشی از زیر ساخت‌های عمرانی عظیمیه با همکاری راه و شهر سازی و شهرداری تامین خواهد شد.
وی اضافه کرد: برای زیرساخت‌های فرهنگی این منطقه ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
فاطمه محمد بیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: برای حل مشکلات اراضی عظیمیه از همه توان خود استفاده می کنیم و در این زمینه به دنبال ملاقات با وزیر راه و شهرسازی نیز هستیم.
محمد بیگی افزود: مردم باید جلوی دلالی‌ها و سوء استفاده‌ها را بگیرند تا مشکلات زودتر حل شود.
وی اضافه کرد : ابتدا باید آب از طالقان به آبیک برسد بعد از آن برای شهرک عظیمیه اقدام کرد .