رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کاهش سطح رعایت پروتکل و دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی برخی از افراد اثرات مثبت تزریق واکسن را خنثی می کند


21 شهريور, 1400 - 18:01 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

کاهش سطح رعایت پروتکل و دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی برخی از افراد اثرات مثبت تزریق واکسن را خنثی می کند

فرماندار البرز در جلسه کمیته واکسیناسیون ستاد کرونا شهرستان گفت : ۹ مرکز تجمیعی ، شهری و روستایی و ۵ تیم سیار در واحدهای صنعتی جهت تزریق واکسن در سطح شهرستان مشغول ارائه خدمات هستند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه کمیته واکسیناسیون  کرونا شهرستان که با حضور نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، مهدیخانی و حسینی مدیران کل بخران و پدافتد غیر عامل استانداری ، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد ، گفت : بیشترین حجم جمعیت جوان در شهرستان البرز وجود دارد لذا مراکز تزریق واکسن در شریفیه و بیدستان نیز افزایش و در ۲ شیفت کاری ارائه خدمات خواهند کرد . 

وی افزود: در واحدهای صنعتی شهرستان به دلیل اهمیت واکسیناسیون کارگران در شرکتهای بالای ۲۰۰ کارگر با هماهنگی میان واحد صنعتی ، شبکه بهداشت و شرکت شهرصنعتی واکسیناسیون در محل صورت می گیرد . 

فرماندار البرز در پایان ضمن تشکر از همکاریهای صورت گرفته در روند  رشد واکسیناسیون شهرستان و پیش بینی امکانات لازم در سطح شهرستان از دست اندرکاران این امر تشکر نمود . 

در حاشیه این جلسه نیز مدیرکل مدیرت بحران استانداری ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و فرمانده سپاه شهرستان  توضیحاتی در زمینه اعلام آمادگی و  استفاده از ظرفیت هلال احمر و بسیج جهت تسریع واکسیناسیون  دادند .