رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:در فضای برادری و همدلی تمامی ظرفیت های استان برای خدمت به مردم به کار گرفته شد


25 شهريور, 1400 - 09:27 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:در فضای برادری و همدلی تمامی ظرفیت های استان برای خدمت به مردم به کار گرفته شد

استاندار قزوین گفت:در فضای برادری و همدلی تمامی ظرفیت های استان برای خدمت به مردم به کار گرفته شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان به این موارد اشاره و تاکید کرد:استان قزوین طی دوسال گذشته، مظهر  وحدت و انسجام بود مقام معظم رهبری از همه ما انتظار داشتند که ارکان نظام باید پشتیبان هم و ظرفیتشان در جهت خدمت به مردم و ارتقای خدمت رسانی به مردم باشد و در استان نیز همه خدمتگزاران از اعضای شورای تامین استان و شهرستان ها و ائمه محترم جمعه پیام وحدت بخشی در جامعه منتشر کردند و امید در دل مردم ایجاد شد و همه ظرفیت های استان برای خدمت به مردم بکار گرفته شد، فضای ما در استان فضای برادری و همدلی بود.
  
در ادامه گفت:در بحث برخورد با مفاسد شهادت می دهم که هیچ تعارفی وجود نداشت در شورای تامین هر مسئله ای که مطرح شد حمایت اعضا بود،
استاندار بیان داشت:دغدغه ما اجرای قانون بود اما فرصت دادن به دشمن نیز نبود و به هیچ دشمنی فرصت ندادیم در استان از رفتار و کردار ما سوء استفاده کند و بر همین اساس در آبان سال ۹۸ پیرامون ما اتفاق هایی رقم خورد و خسارات جدی برای نظام رخ داد اما در استان قزوین حتی یک مورد شکستن شیشه هم گزارش نشد.
جمالی پور در ادامه تاکید کرد: امروز دشمن ما به دنبال اختلاف و تفرقه اندازی و از بین بردن ظرفیت های نظام، و فاصله انداختن بین مردم و نظام است که نباید اجازه داد مسیری در کشور اتفاق بیافتد که باعث جدایی ملت و نظام بشود.
وی گفت:امروز همه ارکان نظام با هم متحد هستند هم دولت و هم قوه قضائیه در کنار هم هستند که از این فرصت باید استفاده کرد و همه امکانات را برای امید آفرینی در مردم بسیج کرد.

استاندار بیان کرد:مسئولان قوه قضاییه در استان به شایستگی انجام وظیفه کرده اند و در راس آن حجت الاسلام و المسلمین قدرتی که یکی از مدیران خدوم و لایق نظام هستند،منشاء خدمات پرارزشی در استان بودند.