رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین: تفویض اختیار بیشتر به استانها می تواند گره گشای مشکلات تولید باشد


10 مهر, 1400 - 08:45 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین: تفویض اختیار بیشتر به استانها می تواند گره گشای مشکلات تولید باشد

استاندار قزوین گفت: در صورت تفویض اختیار بیشتر به استانداران و دادستانها می توان برای حل مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید تصمیمات مقتضی و بموقع اتخاذ کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نشست فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و کارآفرینان استان با حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای عصر پنجشنبه با حضوراستاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات دادگستری قزوین برگزار شد.

هدایت الله جمالی پور در این نشست گفت: از افسران خدوم و مبارز در جنگ اقتصادی تشکر می کنیم که بیشترین همراهی را با دولت داشتند و در سخت ترین شرایط همراه نظام بودند تا دشمن شاد نشود.

وی افزود: در موضوع مرغ در قزوین توانستیم با همراهی تولیدکنندگان قیمت را کنترل کنیم و در توزیع تخم مرغ هم نظارت کردیم تا مشکلات مردم بیشتر نشود.

استاندارقزوین تصریح کرد: امروز که سه قوه هم راستا شدند لازم است اختیار بیشتری به استانها تفویض و تا بتوانیم بسرعت تصمیم بگیریم زیرا وقتی مثلا موضوعات زمین و مسکن به تهران می رود و تصمیمات استانی وتو می شود کارها گره می خورد و به نظر می رسد در این دولت بایستی اختیارات استانها بیشتر باشد.

جمالی پور همراهی مدیران استان با صنعتگران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در استان روزهای چهارشنبه هر هفته در خدمت تولیدکنندگان بودیم البته بانکها در قراردادها شفاف نیستند و مشکل ساز شده که اگر با کمک دستگاه قضایی این مشکل حل شود به تولید کمک خواهد شد.

وی خواستار تفویض اختیار بیشتر به دادستانها و تخصصی شدن کارها شد تا نتایج کارها بهتر شود