رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز


11 مهر, 1400 - 18:09 -- روابط عمومی فرم...

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز

فرماندار البرز در جلسه شودای هماهنگی با مواد مخدر بیان کرد : مشکلات کمپ نصرت آباد هر چه سریعتر توسط ادارات مرتبط پیگیری و مرتفع گردد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، دادستان محمدیه ، بخشداران و اعضا  در فرمانداری برگزار شد با اشاره به ضرورت پیگیری موضوع استحکام بنا و مسائل باقیمانده کمپ نصرت آباد گفت : از زحمات شهرداری الوند ، بخشداری مرکزی  و دهیاری در راه اندازی و تجهیز کمپ نصرت آباد تشکر می کنم اما رفع موانع موجود و همکاری لازم ادارات مرتبط تا رفع موانع در این زمینه ضروری است . 

وی بیان کرد : هزینه  انجام امور فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد سرمایه گذاری است و باید از خانواده ها و مدارس آغاز شدد  تا در جامعه آثار آن مشهود شود .

نصیری گفت هماهنگی کامل میان اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان موجب موفقیتهای زیادی شده بطوری که در جمع آوری و نگهداری معتادین متجاهر و در پاکسازی مناطق آلوده وضعیت مناسبی در شهرستان البرز حاکم است ؛ هرچند مشکلاتی در برخی پارکها و مناطق وجود دارد که باید رسیدگی شود .