رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:نیروی انتظامی؛مظهر اقتدار جمهوری اسلامی است


15 مهر, 1400 - 16:19 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:نیروی انتظامی؛مظهر اقتدار جمهوری اسلامی است

استاندار قزوین گفت:نیروی انتظامی، مظهر اقتدار جمهوری اسلامی است و با اقدامات خود موجب امنیت،رفاه و آسایش در سطح جامعه می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور با صدور پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، افزود: امنیت و آسایش در شمار ارزشمندترین نعمت های الهی و رکن اساسی توسعه و پیشرفت در عرصه های مختلف بوده و مسئولیت بزرگ و رسالت خطیر آن برعهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.

وی گفت: نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار نظام مقدس اسلامی و حافظ جان و مال و خدمتگزار شایسته مردم، حضوری پرصلابت و هوشمندانه در عرصه مقابله با بزه های اجتماعی، مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر، صیانت از حریم مرزهای کشور، پاسداری از ارزش های اخلاقی و فرهنگی و برخورد قاطع با اشرار و قانون شکنان داشته و خدمات شبانه روزی و تلاش ها و فداکاری های این نهاد در راه تأمین و برقراری نظم و امنیت و آرامش جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست.

این مسوول افزود: بدون شک بخش عظیمی از موهبت بی بدیل امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از تلاش‌های هوشمندانه، مستمر و بی‌دریغ خادمان جان برکف انتظامی، سبزپوشان سپید دل و سنگرداران همیشه بیدار نیروی انتظامی است که خاضعانه جان خود را بر طبق اخلاص نهاده و از امنیت کشور عزیزمان حراست و محافظت کرده اند.

وی اضافه کرد: در شرایطی که جهان با اپیدمی گسترده ای مواجه شده و همه اقشار و سازمان ها دست به دست هم داده تا از این بیماری گذر کنند، نیروی انتظامی نیز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نقش تعیین کننده‌ای در اعمال اقدامات پیشگیرانه در جامعه داشته است.

استاندار قزوین گفت: ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گرانقدر و والامقام نیروی انتظامی و تقدیر از ایثارگران و دلاوران عرصه امنیت و آرامش، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرماندهان، افسران و کارکنان خدوم و مخلص نیروی انتظامی در سراسر کشور و به ویژه استان قزوین تبریک و تهنیت عرض کرده و آرزومندم اعتماد، سلامت، امنیت، پویایی و نشاط حاصل ایثارگریهای جان بر کفان نیروی انتظامی باشد.