رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیچ نانوایی حق تعطیلی خودسرانه را ندارد./ سهمیه آرد نانوایان متخلف قطع و نانوایان قانونمند تشویق می شوند


4 آبان, 1400 - 21:16 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

هیچ نانوایی حق تعطیلی خودسرانه را ندارد./ سهمیه آرد نانوایان متخلف قطع و نانوایان قانونمند تشویق می شوند

فرماندار و رئیس کار گروه آرد و نان شهرستان البرز اعلام کرد : کلیه نانواییها موظفند ساعات کار و ایام تعطیل خود را که از سوی اتحادیه ابلاغ شده را با دقت رعایت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

"محمد نصیری" ، فرماندار شهرستان البرز با تاکید بر اینکه کلیه نانوایان موظف به رعایت ساعت پخت و ایام تعطیل هستند گفت : بر اساس مصوبه کارگروه آرد و نان شهرستان البرز ،  همه نانوایی ها موظفند ساعات پخت و ایام تعطیل که از سوی اتحادیه به آنها ابلاغ شده را رعایت کنند.

وی افزود : اغلب نانوایان در شهرستان البرز  افراد زحمت کش و قانونمند هستند ولی برخی از انها با  تعطیلی خودسرانه و یا عدم توجه قوانین به باعث نارضایتی مردم می شوند که در صورت مشاهده ضمن کسر سهمیه آرد و تشکیل پرونده تخلف برخورد خواهد شد.

نصیری در ادامه اظهار داشت : در صورت تکرار  این تخلف از سوی هریک از نانواییها  کل سهمیه آرد آنها قطع و جواز نانوایی باطل می شود ، لذا از  کلیه نانوایان درخواست میگردد برای جلوگیری از کاهش یا قطع سهمیه و یا ابطال پروانه کسب نسبت به رعایت ساعات کار اقدام و از تعطیلی خودسرانه خودداری کنند.

رئیس کارگروه آرد و نان شهرستان البرز اضافه کرد: اطلاعات نانواییها از سوی اتحادیه  با چاپ  بنر به آنها  ابلاغ شده و آنها موظفند بنر اطلاعات خود را جهت اطلاع مردم  در معرض دید مشتریان نصب کنند.

فرماندار شهرستان البرز در پایان ضمن تشکر از زحمات نانوایانی که مسئولانه و دلسوزانه از صبح تا شام مشغول تامین نان مردم در سفره هایشان هستند گفت:  نان رزق غالب مردم است در تامین رزق غالب مردم نباید تعلل و کم کاری کرد بنابراین از نانوایان زحمت کش میخواهیم نان مرغوب و با کیفیت تحویل سفره های مردم دهند.