رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجرای هوشمندانه طرح جهش مسکن در استان قزوین


26 آبان, 1400 - 19:18 -- خبر۲
استاندار قزوین:

اجرای هوشمندانه طرح جهش مسکن در استان قزوین

اعلایی استاندار قزوین گفت: با اجرای هوشمندانه طرح جهش مسکن در قزوین می توانیم در این اقدام ملی،شاخص باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد مهدی اعلایی در جلسه شورای تامین مسکن استان با اشاره به ظرفیت استان قزوین در ساخت مسکن اظهار کرد: اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته اما با توجه به ظرفیت بالایی که در استان وجود دارد می توانیم اهداف مهمتری را دنبال کنیم.

استاندار قزوین افزود: بخشی از سهمیه را می توانیم به دستگاه ها اختصاص دهیم تا هزینه خدمات جبران شود و از مدیران استان انتظار داریم شورای مسکن را بسیار جدی بگیرند.

اعلایی گفت: مسکن در اقتصاد تاثیر بسزایی دارد و صنعت های مختلفی را رونق می دهد،اعتماد فردی و اجتماعی را تقویت می کند، لذا اگر طراحی ساخت و ساز  به درستی صورت بگیرد از تورم جلوگیری می شود و موتور محرکه توسعه خواهد بود.

اعلایی افزود: فقط سخت کوشی عامل موفقیت نیست بلکه گاهی هوشمندی اولویت دارد و ما در مسکن باید نگاه هوشمندانه داشته باشیم و از روش های بهتر استفاده کنیم و با دادن زمین و تهاتر به عنوان آورده، هزینه ساخت را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: با بهره گیری از ظرفیت های موجود در حوزه ساخت مسکن می توان منابع مالی را تامین نمود و تسهیلات دریافت نکرد،اما باید اراده جمعی این باشد که در اجرای طرح جهش مسکن در کشور اولین استان باشیم.